ČEZ Distribuce, a.s.

  1. Společnost ČEZ Distribuce, a. s. byla založena v roce 2010. Je držitelem licence na distribuci elektřiny a vedle obchodu s elektřinou se zabývá také provozem distribuční soustavy pro rozvod energie.
  2. Zaměřuje se především na distribuce elektrické energie pro fyzické a právnické osoby a neustále zlepšování kvality dodávky odběratelům všech skupin.
  3. Akciová společnost ČEZ Distribuce je součástí energetické skupina ČEZ, která v současnosti patří mezi deset největších energetických koncernů v Evropě.

Produkty společnosti

Mrzí nás to, ale v současnosti nenabízíme žádné produkty této společnosti.

Mohly by vás ale zajímat následující odkazy:

Více informací o ČEZ Distribuce, a.s.

  • Společnost působí na území krajů Plzeňského, Karlovarského, Ústeckého, Středočeského, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického, Olomouckého, Moravskoslezského a částečně v kraji Zlínském a Vysočina.
  • V rámci České republiky je nejsilnějším subjektem na velkoobchodním i maloobchodním trhu s elektřinou.
  • V České republice je skupina také největším výrobcem elektřiny a tepla a na většině území i provozovatelem distribuční soustavy.
  • Filozofií ČEZ Distribuce, a.s. je nabízet vysokou kvalitu služeb svým zákazníkům v oblasti distribuce elektřiny a spolehlivě provozovat distribuční soustavu na základě standardů Energetického regulačního úřadu.

ČEZ Distribuce, a.s.
Oficiální webové stránky
www.cezdistribuce.cz

IČ:
24729035
Kontaktní telefon:
840840840
Zelená linka:
840 84 08 40
Kontaktní e-mail:
info@cezdistribuce.cz