První účet zdarma bez podmínek: Jak se vám líbí?

 

Zdá se vám, že vedení účtu zdarma se nabízí pomalu na každém rohu, a proto už vám to trochu leze krkem? Novinka od Equa bank je ale jiná. Neklade si totiž vůbec žádné podmínky pro získání bezplatného běžného účtu, které známe od jiných bank.

finance 

Prozatím zákazníka Equa bank vyšlo vedení běžného účtu na 99 Kč za měsíc. Když ale správně prokličkoval slalomem obchodních podmínek, mohl získat bankovní konto i zdarma. S tím je teď konec. Od února totiž začne banka nabízet účet zdarma úplně pro všechny.

Tahákem zůstávají bezplatné výběry ze všech bankomatů

U vylepšeného bankovního účtu zůstanou stejné bankovní služby, které na něj byly navázany před změnou. Klienti mohou využívat bezplatně a bez omezení všechny služby, na které byli zvyklí - vedení účtu, neomezený výběr ze všech bankomatů v ČR, tuzemské platby online, bezkontaktní multiměnovou platební kartu Mastercard s bonusovým programem výhodného nakupování a další.

Vyberte si účet bez zbytečných poplatků. Srovnat běžné účty

Právě výběr peněz z bankomatu cizí banky se většinou běžně neřadí ke službám, které byste u bank získali bezplatně. Výjimku představují různá prémiová konta. Jenže u nich to klient zase vyrovná placením nadprůměrných poplatků za vedení účtu.

Equa bank od února rozjíždí i nový spořicí účet

Kromě „prvního účtu zdarma bez podmínek“ zavádí Equa bank ještě další dvě produktové novinky. Rozšiřuje svou nabídku pojištění a chce prorazit i s novým spořicím účtem. Od února banka láká na spořicí účet HIT.

Peníze se zde zhodnocují základní úrokovou sazbou 1 % p.a, ke které lze získat ještě bonusový úrok ve výši 0,5 % p.a. Na bonus dosáhne každý, kdo má příjem na běžném účtu alespoň 10 000 korun měsíčně nebo uskutečnil minimálně tři platby kartou za měsíc. 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 5