Česká spořitelna nabízí půjčky s odměnou za řádné splácení

 

Půjčka, která vydělává. Tak propaguje svou časově omezenou nabídku nových půjček i konsolidací (sloučení více půjček do jedné) největší tuzemská banka. Část každé řádně zaplacené měsíční splátky totiž putuje na spořicí účet klienta, kde se mu dále peníze zhodnocují. Podle výše úvěru lze na půjčce vydělat i několik desítek tisíc.

relax na vodě v loďceZáleží na každém, jak si užije odměnu ze řádně splacené půjčky. 

Česká spořitelna není první bankou, která by nabízela odměny při řádném splácení úvěru nebo konsolidace půjček. Nicméně, jako první banka převádí část splaceného úvěru na spořicí účet, kde se peníze dále zhodnocují a vlastně tak zákazníkovi dále vydělávají.

Podmínky pro získání odměny u půjčky od České spořitelny

Za každou řádně zaplacenou splátku banka klienta měsíčně odmění částkou 5 % z výše řádné měsíční splátky, kterou bude navíc úročit 5 % p.a. na speciálním spořicím účtu. Zatímco klasické spořicí účty se potácejí s úrokovými sazbami někde kolem 1 až 2 % ročně, je nabídka České spořitelny více než velkorysá.

Jakmile klient úvěr doplatí, celou částku dostane a může ji využít na cokoliv. Akce trvá do 24. prosince 2014 a platí pro všechny nově sjednané hotovostní úvěry a konsolidace (sloučení půjček).

Vyplatí se vám půjčka od České spořitelny?Spočítat výši splátky

Kolik může klient vydělat s úvěrem České spořitelny?

Půjčit si u České spořitelny můžete částku od 20 až do 700 tisíc Kč. Dobu splácení si můžete zvolit od 2 do 7 let. Podívejte se, jakou výši odměny dostanete, pokud se vám podaří splatit všechny splátky úvěru či konsolidace ve stanoveném termínu.

řádné splácení tabulkaZdroj: web České spořitelny 

Ke každé půjčce navíc klienti zdarma získají další výhody: splátkové prázdniny (klient si může stanovit až dva měsíce v roce, kdy nebude muset platit řádnou měsíční splátku), snížení nebo zvýšení měsíční splátky až o 50 %, změnu data splatnosti kdykoliv v průběhu splácení a opakovaně, veškerá potvrzení k půjčce a v neposlední řadě také možnost odstoupení od smlouvy do 60 - ti dnů.

Před výběrem půjčky porovnejte různé nabídky na trhuSrovnat úvěry
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1