Půjčka pro ženy

 

Málokoho asi v dnešní době napadne klást si otázku, jestli je nějaký rozdíl v tom, zda žádá o půjčku muž nebo žena. Pokud i vy myslíte, že podmínky jsou stejné, možná vás následující řádky poněkud překvapí.

Liší se, zda žádá o půjčku muž nebo žena?

Půjčka pro ženy je jakákoliv běžná půjčka. Teoreticky při procesu schvalování žádosti neexistují žádné rozdíly v tom, zdali jste žena či muž.  Jenže ženy žádající o úvěr mají ve většině případů nižší příjmy a jsou častokrát na mateřské, čímž jsou pro ně podmínky ztížené.

Obraťte se na svoji banku

V případě, že jste tedy maminka na mateřské a chcete si zažádat o půjčku, bude pro vás výhodnější obrátit se na vaši banku. Banky totiž v takovýchto případech pohlíží na klienty individuálně. Pokud vidí, že jste pro ně dobrým klientem – splácíte včas, chodila vám na účet pravidelně výplata, máte u banky vedeny další produkty, nemáte zápis v registru dlužníků, apod., jsou ochotny vám vyjít vstříc.

Sjednejte si bezpečnou půjčku onlineSjednat půjčku

Dodatečný příjem nebo spolužadatel

půjčka pro ženy  Když si žena na mateřské žádá o úvěr, je dobré mít nějaký dodatečný příjem. Ve většině případů totiž samotná mateřská nestačí. Obecně totiž platí, že půjčky jsou poskytovány žadatelům, kteří dosahují alespoň životního minima a mají dostatečné finanční prostředky na splácení. Pokud je výše vaší mateřské nízká a jiným příjmem nedisponujete, pak je zde ještě možnost spolužadatele. Častokrát je ale lepší, když si úvěr na sebe vezme přímo spolužadatel, například partner, a žena mu pak se splácením pomáhá. Je zde tak větší jistota, že půjčka bude poskytnuta. Klíčová je také výše požadované půjčky. V případě, že se jedná o částku do 50 000 Kč, je sice větší šance ji obdržet, na druhou stranu to však bývá za ne úplně výhodných podmínek. A lepší je pak obracet se na bankovní poskytovatele.

Zuno půjčka či Osobní půjčka Cetelem?

Zatímco v Zuno byste jako žena na mateřské žádala o půjčku jen marně, Česká spořitelna půjčka vám s největší pravděpodobností bude schválena alespoň se spolužadatelem. Spolužadatele akceptuje i Cetelem. Zde navíc přihlíží i k dodatečnému příjmu ženy v případě, že žádá o úvěr sama. Pokud zvažujete půjčku u Raiffeisen Bank jako hlavní žadatelka a nejste minimálně klientkou banky, nepochodíte ani tady. Nejvíce liberální podmínky pak nabízí UniCredit Presto půjčka, kde žádost posuzují zcela individuálně podle výše mateřské.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1