Převést hypotéku k Air Bank? Stačí pár kliků nebo zvednout telefon

 

U Air Bank se nemusíte hnát na pobočku kvůli refinancování hypotéky. Převod hypotečního úvěru zvládnete levou zadní také přes internet nebo ucho přiložené k telefonnímu sluchátku. To ale není tím hlavním důvodem, proč jsou hypotéky od Air Bank tak oblíbené.

Při refinancování hypotéky u Air Bank se nemusíte zvedat z oblíbeného křesla. 

Převod hypotéky u Air Bank probíhá přes internet i telefon stejně rychle a jednoduše jako na pobočce. Konkrétní nabídku získá klient bez čekání hned po vyplnění žádosti a rovnou ji může na dálku podepsat.

Bezplatný převod hypotéky online, telefonicky i na pobočce

Všechny potřebné doklady pak nahrává přímo do svého internetového bankovnictví nebo je může bance poslat. Poštou nebo kurýrem následně posílá zpět do banky i dokumenty, které je potřeba úředně podepsat.

"Pobočky, internet i telefon od začátku považujeme za tři naprosto rovnocenné způsoby, kterými chceme klientům naše služby poskytovat. Mohou nás díky tomu vždy používat tak, jak je to pro ně nejpohodlnější.”

- Robert Štefl, šéf produktového týmu Air Bank

Za převod hypotéky si Air Bank nic neúčtuje. Zpracování smlouvy, čerpání peněz i vedení úvěrového účtu jsou tak pro klienta zdarma. Klient platí pouze poplatek katastru nemovitostí za vklad zástavního práva ve výši 1 000 Kč.

refinancování hypotéky onlineK převedení hypotéky k Air Bank stačí projít 6 jednoduchými kroky v internetovém bankovnictví. 

Hlavní tahák hypotéky od Air Bank: Mimořádné splátky zdarma

Zdarma je i změna výše splátky, všechny mimořádné splátky a dokonce i předčasné splacení hypotéky. Pouze v případě, kdy by chtěl klient ještě během fixace převést hypotéku do jiné banky, po něm Air Bank může podle smlouvy vyžadovat úhradu nákladů – ale pouze do výše svých skutečných nákladů na fixaci.

Jinak mohou dělat klienti u Air Bank splátky navíc i během doby fixace bez jakéhokoliv omezení. Díky tomu se mohou hypotéky zbavit rychleji a zlevnit si ji tím o desítky i stovky tisíc korun. Nemusí mít přitom obavy, že by jim peníze zaplacené navíc v případě nouze chyběly. V případě potřeby si je zase mohou vzít zpět.

Úvěr na bydlení od Air Bank získáte s úrokem 2 % p.a.

Klienti si u Air Bank mohou aktuálně vybrat mezi pevnou úrokovou sazbou 2,1 % s fixací na tři roky a pohyblivou sazbou 2,0 s tříletým stropem. Na rozdíl od jiných bank získají výhodnou úrokovou sazbu bez jakéhokoliv smlouvání nebo bez nutnosti využívat jiné, zpoplatněné služby.

Kde najdete nejvýhodnější refinancování hypoték?Zjistit více

S refinancováním hypoték se Air Bank rozhodla začít kvůli zájmu klientů, kteří museli mít právě kvůli hypotékám stále otevřené účty u jiných bank. V budoucnu ale plánuje spustit i nové hypotéky.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2