Reklamy pod lupou: Když už půjčka, tak s bonusem

 

Sháníte výhodnou půjčku a zrovna včera jste viděli zajímavou reklamu na jednu z nich. Stojí za to nad nabídkou vůbec přemýšlet? Vzali jsme si na paškál tři reklamy na spotřebitelské úvěry.

Musí jim na to stačit přibližně třicet sekund. Pokud zaujmou, lidé projevují zájem a společnost se raduje ze zvyšujících zisků. Pokud zapadnou, radosti moc neudělají. Jaké nabídky se vlastně skrývají za reklamními lákadly? Podívali jsme se na ně pěkně zblízka!

Cofidis: Dík za lásku tvoji, zlato!

Společnost Cofidis přišla se začátkem března na trh s novým produktem – partnerskou půjčkou. Svěží spot v podání poněkud rozdivočelého páru, který tancuje v obchodě s nábytkem, poukazuje na to, jak je skvělé být dva. Díky tomu si totiž můžete u Cofidis sáhnout na výhodnější úrok. A pořídit si levně třeba i tu kuchyni z reklamy a tančit v pohodlí domova.

Vyplatí se Partnerská půjčka?

V případě, že uvažujete o půjčce, tak určitě stojí za zvážení. Druhým do páru přitom nemusí být jen partner či partnerka, ale i maminka, bratr či babička. Klíčovou roli hraje společná adresa. Důležité také je, abyste znali rodné číslo dotyčného, kterého budete zadávat do objednávkového formuláře.

Jak vysoká bude měsíční splátka při splatnosti na 84 měsíců?
Výše půjčky Žádáte bez partnera Úroková sazba Žádáte s partnerem Úroková sazba
120 000 Kč 2073 kč 11,9 % p.a. 1 960 Kč 9,9 % p.a.
Úspora Ve dvou ušetříte celkem 9 492 Kč.

Zdroj: Cofidis.cz

GE Money Bank: Kocour v kuchyni

A zase ten kocour, kterého známe z mnoha předchozích spotů! Tentokrát překvapeně zírá na novou kuchyni, kterou páníček zrekonstruoval. „Doufal jsem, že na ni páníčkovi v půli rekonstrukce dojdou prachy, a než mu půjčí další, budu mít veget,“ glosuje nešťastně. Ale to by nemohl mít půjčku Expres Plus se schválenou rezervou, díky které mu peníze nikdy nechybí.

V čem tkví kouzlo revolvingové půjčky Expres Plus?

Ne vždy víte, kolik přesně budete třeba na rekonstrukci potřebovat. Co když nezbydou peníze na dokoupení vybavení? Právě na to myslí GE Money Bank, která přišla s revolučním revolvingovým spotřebitelským úvěrem Expres Plus. Umožní vám kdykoliv si opakovaně půjčit. Máte tak stále peníze navíc jako rezervu pro případ potřeby. Dodá vám to pocit jistoty a pomůže elegantně vyřešit situace, kdy vám peníze jednoduše pochybí.

„Revolvingové půjčky mají v současnosti mimořádný potenciál. Dvě třetiny klientů si nejpozději rok a půl po načerpání první půjčky berou další úvěr. O ten ale musejí znovu žádat a uzavírat kvůli tomu další smlouvu. Expres Plus je pro tisíce českých domácností ideálním řešením, protože podobné papírování odpadá, klienti si mohou půjčovat znovu a znovu.“

- Iva Štylerová, ředitelka retailových produktů GE Money Bank

Raiffeisen stavební spořitelna: Když rekonstruovat, tak pořádně!

Sérií spotů od Raiffeisen stavební spořitelny nás provází samozvaný kutil, který má v rukávu celou řadu originálních nápadů, jak si téměř zdarma zrekonstruovat bydlení. Že je oprava sprchy drahá? Ale nepovídejte, s jednou PET láhví je to otázka několika korun.

Což o to, nápady jsou to originální. Nicméně na konci každého spotu asi sami uznáte, že takhle tedy ne a možná by to chtělo lepší řešení. Třeba REKOpůjčku od Raiffeisen stavební spořitelny.

Vyplatí se REKOpůjčka?

Uvažujete o rekonstrukci či modernizace vašeho domova? V tom případě určitě stojí za to vzít v úvahu právě i REKOpůjčku s nízkým úrokem.

  • 700 000 Kč bez zajištění
  • úrok od 4,69 % p.a.
  • sami rozhodujete o výši splátek
  • můžete si odečíst úroky od daňového základu

Ještě než o ni zažádáte, porovnejte ji s ostatními nabídkami na trhu.

TIP

Ewan McGregor v češtině

A už jste viděli reklamu s holywoodským hercem Ewanem McGregorem, ve které mluví česky?

 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1