Vodafone nabídne neomezený tarif pro rodiny za 375 Kč na osobu

 

Bomba mezi neomezenými tarify „vybuchne“ už 1. dubna. Od příštího měsíce totiž začne Vodafone prodávat nový tarif Red+ pro čtyřčlenné rodiny za 1 499 Kč. Kolik tak rodina ušetří?

mobilní telefon tarifDěti ani rodiče by neměli počítat minuty, když spolu mluví. 

Velká trojka mobilních operátorů (T-Mobile, O2 a Vodafone) nabízí svůj neomezený tarif ve vzácné shodě za stejnou cenu; tedy 749 Kč za měsíc, pokud se u nich upíšete ke smlouvě na 2 roky. Na nižší částku můžete dosáhnout, když zkusíte štěstí s neveřejnými nabídkami.

Celá rodina volá a píše za 1 499 korun, o data se dělí

Vodafone teď přichází se žhavou novinkou, která může pořádně zamíchat kartami. Rodinný tarif Red+ pro čtyři telefonní čísla obsahuje kromě neomezeného volání a SMS i mobilní internet. O datový limit 2 GB se ale musí členové rodiny podělit. Na podnikatele čeká podobně výhodný tarif pro čtyři za 1 999 Kč. Navíc si užijí větší porci dat a roamingu.

Nový neomezený tarif Red+ od Vodafone
vlastnosti tarifu Základní Red+ (pro fyzické osoby) Business Red+ (pro podnikatele)
Neomezené volání a SMS ano, pro 4 čísla ano, pro 4 čísla
Sdílený datový limit 2 GB 3 GB
Celková cena 1 499 Kč 1 999 Kč
Cena na osobu 375 Kč 500 Kč
Roaming neobsahuje 3x Vodafone Roaming na den na každou SIM kartu (celkem 12x)

Jak funguje sdílený datový limit Red+?

Správce tarifu může kdykoliv upravit rozdělení dat mezi jednotlivé členy, takže má jistotu, že se využijí skutečně všechna data, která každý měsíc díky Red+ dostanou. Data může správce tohoto Vodafone tarifu dle potřeby dokupovat až do celkových 8 GB.

Šťastné číslo není sedm, ale čtyři

Teoreticky by po tarifu Red+ mohla sáhnout i skupina čtyř přátel. Jenže by muselo jít o velmi pestrou směsku. Třetí a čtvrtou SIM kartu totiž smí používat pouze osoby mladší 18 let nebo starší 60 let. Otázkou ale zůstává, jestli to bude Vodafone nějak zvlášť ověřovat, kromě jména na smlouvě.

Zatočte s drahými účty za telefonSrovnat ceny tarifů

Kdo po tarifu Red+ sáhne všemi deseti? Tříčlenné rodiny mají prozatím smůlu. Nejvíce pravděpodobně ušetří čtyřčlenné rodiny s odrostlejšími dětmi, kde teenageři nejsou závislí na surfování po internetu. Kdo vychovává menší děti, bude nejspíš váhat mezi rodinným tarifem a kombinací předplacenek pro své ratolesti se dvěma klasickými tarify pro rodiče.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 9
 

 
Oblíbení mobilní operátoři