Nový Samsung či iPhone 6 lze nyní získat i se službou Update

 

Se službou Update můžete získat každý rok nejnovější tablet, mobil nebo notebook. Z nabídky chytrých telefonů dosud mohl klient pořídit třeba iPhone 5S. Nabídka se ale rychle rozšiřuje. Dnes seženete také nejlepší kousky s androidem a s UpDatem nyní koupíte i iPhone 6!

nový iphone 

Kdo touží po nejčerstvějších technických novinkách, ale nechce platit horentní sumy za produkty nedávno uvedené na trh, může využít služby Update. Jak služba funguje? Za určitý měsíční poplatek každý rok anebo rok a půl můžete vyměnit svůj starý mobil, tablet či notebook za nejnovější kousek na trhu.

Cenu nového zařízení neplatíte hned při nákupu, ale je rozložena do 20 nebo 24 měsíčních splátek spotřebitelského úvěru. Když vás po 12 či 18 měsících splácení začne lákat nová technická hračka, svůj starý mobil přinesete do prodejny a díky službě Update za vás budou doplaceny zbývající splátky a zároveň dostanete do ruky nový přístroj.

Kolik by stál chytrý telefon bez služby Update?

Za službu UpDate zaplatíte 49 Kč nebo 99 Kč a cenu pojištění, ta se pohybuje od 120 Kč do 200 Kč podle typu telefonu.

ceny mobilních telefonůZdroj: Update 

Součástí služby UpDate je i pojištění

A až vám dítě umyje mobil šamponem, pes vám ho bude aportovat nebo ho ukradnou, usmějte se. Vaše pojištění lze využít v případě krádeže, poškození a zničení zařízení, tedy nepříjemnosti, které každý z nás v souvislosti se svým mobilem, tabletem nebo notebookem určitě někdy řešil.

Najděte si levný telefonní tarif Chci ušetřit
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1