Sberbank nabízí nové FÉR konto. Zajistí úrok 1,63 % na spořicím účtu

 

Na českém bankovním trhu vedení účtu zdarma už pomalu nikoho neohromí. Sberbank proto vytahuje do boje o zákazníka s novými bezplatnými běžnými účty, ke kterým může klient získat i vysokou úrokovou sazbu, již opět nepřekoná žádný další spořicí účet.

penízeSberbank působí na českém trhu už od roku 1993. 

Sberbank od 7. července začíná nabízet nová FÉR konta pro občany, podnikatele a malé firmy. Nově jsou FÉR konta pro aktivní uživatele zdarma a nabízí nejvýhodnější spoření na trhu (1,63 % p. a. do částky 300 tis. Kč uložené na spořicím účtu FÉR spoření PLUS). Bez bankovního účtu FÉR konto získá klient na spořicím účtu pouze 1,43% sazbu. Nicméně i ta patří k hvězdám na českém trhu se spořením.

FÉR konto ve 3 variantách: OPTIMAL, AKTIV a MINI

Nové FÉR konto pro občany lze zřídit ve variantách OPTIMAL, AKTIV a MINI. Běžný účet MINI vede klientovi Sberbank zdarma vždy, u možností AKTIV a OPTIMAL je nutné pro bezplatné vedení účtu splnit jednoduché podmínky.

Varianta AKTIV nabízí zdarma (s měsíčním kreditním obratem větším než 15 tis. Kč) příchozí tuzemské platby a odchozí tuzemské online platby v rámci i mimo Sberbank CZ, debetní kartu VISA Classic nebo MasterCard Standard, výběry z bankomatů Sberbank CZ, ČSOB či Era a zvýhodněnou sazbu FÉR spoření PLUS.

FÉR konto OPTIMAL = neomezené výběry z bankomatu kdekoli

Varianta OPTIMAL (s měsíčním kreditním obratem od 25 tis. Kč nebo při součtu depozitních produktů v hodnotě 1 mil. Kč) je určena pro nejnáročnější klienty, ke všem těmto výhodám nabízí ještě zvýhodněnou sazbu FÉR kontokorentu a také největší novinku - výběry z bankomatů v ČR i po celém světě zdarma.

FÉR konto srovnáníZdroj: Sberbank 

"Díky aktivní komunikaci s klienty jsme nové běžné účty nastavili tak, aby přesně odpovídaly tomu, co naši klienti chtějí. Tedy mít při aktivním užívání účty zdarma, používat internetové bankovnictví, vybírat z bankomatů bez omezení a mít atraktivní úrok na spořicím účtu.”

- Roman Knaus, ředitel oddělení retailových produktů Sberbank

Nejvyšší úrokovou sazbu 1,63 % p.a. donedávna nabízel pouze spořicí účet FÉR spoření od Sberbank. Od července najdete tento lákavý úrok jen v kombinaci s FÉR konty AKTIV a OPTIMAL. FÉR spoření zůstalo jen klientům, kteří si jej sjednali do června 2015, a mezitím ho vystřídal nový produkt FÉR spoření PLUS, který je nabízen klientům nyní.

Bez běžného účtu vám nový spořicí účet od Sberbank zajistí pouze úrok 1,43 %.

Vyberte si ze srovnání běžných účtů ten nejlepšíChci účet bez poplatků

Všichni klienti mohou navíc využít vedení účtů v cizí měně zdarma, a to pro všech 15 měn z kurzovního lístku Sberbank CZ.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 6