Šetřete s kreditní kartou od Citibank

 

S kreditní kartou získáte finanční nezávislost. Můžete si pořídit cokoliv bez ohledu na fakt, kolik zrovna máte na účtu peněz. Další nezanedbatelnou výhodou karet jsou speciální bonusy a prémiové programy. Citi karty nejsou výjimkou.

peněženka a kreditní karty Kreditky fungují na principu revolvingového úvěru. Což znamená, že ho můžete zároveň splácet a čerpat. Takže máte neustále po ruce dostatek peněz pro mimořádné výdaje. Kreditní karty jsou také výhodné při platbě v zahraničí. Ušetříte za směnu valut. V neposlední řadě je potřeba zmínit systém bonusů, slev a výhod. Společnost Citibank nabízí širokou nabídku různě diverzifikovaných karet. Někdo ocení kartu uzpůsobenou na nákup u benzínových pump, jiný zase v prodejnách Billa. Mezi oblíbené patří i karty Citi Life a Citi Classic.

Kreditní karta Citi Life

Mezinárodní bezkontaktní karta nabízí skutečně zajímavý systém odměn a bonusů. Za každý uskutečněný nákup doma i v zahraničí vám bude na účet připsána prémie v podobě 2 % ve formě Citi Life prémií. Měsíčně můžete získat až 2 000 Kč. Tyhle peníze na ulici jen tak nenajdete. Co s bonusovými body provedete, si rozhodnete sami. Můžete si připsat extra bonus na váš účet, uhradit roční poplatek za vedení karty, vyměnit je za poukázky do obchodního centra či letecké míle.

Vyberte si kreditní kartu onlineVybrat kartu

Kreditní karta Citi Life však obsahuje mnohem víc. Až 25% slevy získáte u partnerů programu Citi Club a až 40% slevy u obchodních partnerů programu Citi World Privileges. Všechny nově vydané kreditky umožňují rychlé a pohodlné nákupy. Díky bezkontaktní technologii stačí kartu pouze přiložit k terminálu a máte zaplaceno. Parametry Citi Life karty jsou podobné jako Classic karty.

Kreditní karta Classic

S kreditkou Classic ušetříte především u obchodních partnerů, kteří vstoupili do programu Citi Club. Jedná se až o čtvrtinové slevy oproti běžným smrtelníkům, kteří nevlastní kartu od Citibank. Ušetříte za stravování, nakupování, sport, cestování nebo za péči o tělo. Partnerů je tolik, že stěží využijete všechny nabídky. Kreditní karta Classic zahrnuje veškeré standardní výhody. Můžete s ní platit v zahraničí. Vysoký kreditní limit zaručuje, že vždy budete mít dostatek financí. Utratit můžete až čtyřnásobek čistého měsíčního platu. Když kartu splatíte během bezúročného období, nic neplatíte. Máte čas až 55 dní. Stejně tak se nic neplatí za vedení karty. Měsíční poplatek se rovná nule.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0