FÉR spoření: Nejvýhodnější úrok nově získáte až do 300 tisíc

 

S nejvyšší úrokovou sazbou 1,63 % ročně se Sberbank stala jedničkou mezi spořicími účty už dříve. Nyní ale svou nabídku ještě vylepšuje. Jaké výhody vás čekají u produktů FÉR spoření a Spořicí účet GARANCE 2016?

spořeníNa spořicím účtu FÉR spoření se vaše peníze budou množit nejrychleji. 

Spořicí trhák od Sberbank s úrokem 1,63 % ročně dostal nové jméno. Od 5. února se Spořicí účet Sberbank proměnil na FÉR spoření. Vylepšování ale neskončilo jen u nového názvu.

Zatímco u Spořicího účtu si zákazník mohl užít vysoký úrok 1,63 % p.a. pouze při úspoře do 150 tisíc, na FÉR spoření se budou úspory zhodnocovat tímto úrokem až do hranice 300 tisíc. Navíc se zvyšuje úrok v druhém úrokovém pásmu. Z předchozích 0,63 % na 0,83 % ročně.

Pásmové úročení je výhodnější pro klienta

Sberbank využívá pásmového úročení, takže i když zákazník překročí první úrokové pásmo, jeho prvních 300 tisíc se bude vždy úročit sazbou 1,63 %. Pouze na přebytek nad tuto hranici bude platit úrok 0,83 % p.a, nikoli na celý zůstatek.

Vysoké úroky banka garantuje až do ledna 2016

Střadatelé se nemusí ani bát toho, že by si banka za pár měsíců všechno rozmyslela a chtěla úroky opět podrazit. Úrokové sazby na spořicích účtech jsou totiž garantovány až do konce ledna 2016.

Drobná úprava, která ale může klientovi přinést velké peníze, se týká i Spořicího účtu GARANCE od Sberbank. Rozšiřuje se druhé úrokové pásmo, kde se úspory zhodnocují úrokem 1,43 %. Nově tento úrok platí pro úložky od 500 tisíc až do 5 milionů. Dříve pásmo končilo hranicí 3 milionů. I tady platí garance nesnižování úrokových sazeb až do 31. 1. 2016. Proto spořicí produkt dostal také nové jméno Spořicí účet GARANCE 2016.

Srovnejte si FÉR spoření s ostatnímiPorovnat spoř. účty
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2