Stavíme, bydlíme 2020: Vše pro stavbu a rekonstrukci tentokrát v Uherském Hradišti

 

O víkendu 14.–15. března bude Městská sportovní hala sloužit jako prodejní a poradenské fórum Stavíme, Bydlíme, kterého je Ušetřeno.cz partnerem. Pro všechny, co mají v plánu stavět nebo rekonstruovat tu budou k dispozici různé společnosti nabízející své služby a bezplatné konzultace. Jestliže tedy v blízké době plánujete budovat nové nebo vylepšovat stávající bydlení, rozhodně si nenechte fórum ujít. Vstup na výstavu a doprovodný program je zcela zdarma.

stavíme bydlíme hradiště 

Udělejte si čas a přijďte zdarma na stavební výstavu Stavíme, Bydlíme. Nakupte drobné výrobky, poraďte se s odborníky, vyslechněte si přednášky a odpočiňte si na výstavě u dobré kávy. Losujte o pravý diamant. Víkend 14.–15. března bude ve znamení inspirace na vylepšení vašeho stávajícího bydlení.

Vytápění pod drobnohledem

Nosným tématem bude vytápění. Vyberete si z nabídky topných systémů a topných folií, solárních kolektorů na ohřev vody i solárních osvětlení, tepelných čerpadel, elektrického vytápění, podlahového topení a ochranných systémů s topnými kabely. S teplem a jeho udržením souvisí také řešení větrání s rekuperací nebo tepelná izolace. Právě otázku tepelné i zvukové izolace na výstavě řeší rovnou tři české firmy a návštěvníci si budou moci vybrat, která z nabízených technologií bude pro jejich dům ta nejlepší.

 
Akce se koná v sobotu od 9:00 do 18:00. V neděli skončí fórum o hodinu dřív.

Každý si přijde na své

Firmy se rozhodně nebojí konkurence, protou zde budou představeny i různé systémy pro odstranění vlhkosti nebo klimatizace. Každá stavba musí být završena kvalitní střešní krytinou a okapovými systémy. Odborníci vám s výběrem poradí. Kulináře potěší výběr kuchyňských prvků, kamenných desek a vinylových podlah, které pomohou vytvořit útulný domov.

 
Kdo teprve o stavbě uvažuje, přivítá informace o výhodách dřevostaveb a nízkoenergetických rodinných domů.

Doprovodný program

stavíme bydlíme 

V sobotu se dozvíte „Jak na kvalitní dům po roce 2020 – podle nové legislativy“. Investice do domu je zpravidla ta největší ve vašem životě. Nabízíme vám unikátní přednášku, která vás připraví na stavbu, nákup nebo rekonstrukci. Zasvětí vás do současných technologií a chyb ve stavebnictví. Budete vědět, jak na kvalitní dům, ve kterém se budete cítit komfortně.

V druhé přednášce zjistíte, k čemu se hodí projekt a co by v něm mělo být, jak se nenechat omámit čísly, či jak na plísně, netěsnosti a tepelné mosty, které v domě nechceme. Jak mít doma teplo a zároveň vyvětráno? Co se dá při stavbě zkontrolovat? 

Časový harmonogram přednášek >>Omrknout program

Taktéž v sobotu se seznámíte s „Dotacemi pro vaše úsporné bydlení“. Jedná se o aktuální nabídku podpory z programů Nová zelená úsporám a Dešťovka. Díky chytré rekonstrukci či stavbě rodinného domu můžete ušetřit statisíce. A to nejen na provozních nákladech. Přijďte si poslechnout, na co konkrétně můžete dotaci získat a kolik ušetříte. Poradíme vám, jak snadno o dotaci požádat a jakých chyb se vyvarovat.

Dále po oba dva dny proběhne přednáška na téma „Podlahové topení pro nízkoenergetické a pasivní domy“ nebo jaké jsou trendy v bydlení modulární dřevostavby.

A v neděli se uskuteční přednáška na zajímavé téma „Geopatogenní zóny trochu jinak“. Každá z přednášek bude doplněna o diskusní dílnu s odborníky.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 169
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/plyn.png
Oblíbení dodavatelé