Stavíme, Bydlíme 2020: Jak topit levně a ekologicky?

 

První ze série stavebních výstav Stavíme, Bydlíme se letos koná v Hodoníně v prostorách Domu kultury Horní Valy. Vstup na výstavu je zdarma a pro návštěvníky bude otevřeno v pátek 31. ledna od 9 do 18 hod., v sobotu 1. února do 17 hod. Tradičně budou výstavní prostory zaplněny expozicemi vystavovatelů z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Můžete zde načerpat inspiraci, poradit se s odborníky, nebo využít výstavní slevy a také si poslechnout několik přednášek k aktuálním tématům.

stavíme bydlíme  

Pro návštěvníky je připravena pestrá nabídka moderních stavebních materiálů, technologií vytápění, služeb a novinek pro dům a byt. Odborníci z širokého stavebního oboru poradí s řešením konkrétního problému, nabídnou vhodné materiály, technologie, nástroje i služby. Potřebujete-li tedy cokoliv zkonzultovat, neváhejte se na ně obrátit.

Vytápíte plynem? S novým dodavatelem můžete ušetřit tisíce. Kolik?

Součástí výstavy je také série přednášek. Jedním z hlavních bodů na programu jsou energeticky úsporné způsoby vytápění, rady, jak ušetřit na energiích a do jakých technologií investovat. Také letos poskytnou odborníci informace k dotacím do stavebnictví. Pokud tedy zvažujete účast v dotačním programu Nová zelená úsporám a v programu Dešťovka, máte jedinečnou příležitost získat k dotacím detailní informace. Přednášky budou probíhat v pátek odpoledne a sobotu dopoledne. Stejně jak na výstavu je i na přednášky vstup zdarma.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 7
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/plyn.png
Oblíbení dodavatelé