Stříbrné vánoční dny 2019: Vánoční ozdoby, dekorace a koncerty

 

Advent už klepe na dveře. Jste připraveni ho přivítat s otevřenou náručí, horkou čokoládou, sváteční výzdobou, cukrovím a koledami? Přijďte na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY a staňte se i vy ve dnech 12. - 15. 12. Ježíškovou pravou rukou. V jeden čas a na jednom místě nakoupíte nejen originální dárky pro všechny vaše blízké, ale také zažijete pravou sváteční atmosféru!

stříbrné vánoční dny 2019 

Na veletrhu nebudou chybět tradiční Vánoční hody, kde se se bude jíst, pít a ochutnávat vše, co jen trochu voní Vánocemi. Originální dárky můžete pořídit pro parádnice i fešáky ve Fashion zóně, kde budou vystavovat různí čeští výtvarníci a designéři. Řemeslné výrobky v podobě svíček, korálků, dekorací, kožených výrobků a mnohých další najdete na Českém jarmarku. Děti zase zabaví pestrý pódiový program nebo kreativní workshopy.

Lístky jsou už k mání!Koupit vstupenky

Zlatý hřeb celého veletrhu se ale odehraje v sobotu 14. prosince od 13 do 17 hodin ve Vstupní hale II. Vrámci programu nazvaného DEJME ŠANCI DĚTEM vystoupí mnoho známých tváří. Menší děti pobaví Václav Upír Krejčí, větší nadchne ohnivá show Petra Dragona Kozáka, ale celou rodinu zaručeně roztančí italské legendy Drupi & Davide Mattioli s největšími hity a novými duety obou zpěváků. Odpolednem návštěvníky provede Anife Ismet Hassan Vyskočilová. Vystoupí i Debbi a Bára Basiková.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 3