Letní nadílka: T-Mobile zvyšuje porci dat pro Internet v zahraničí

 

U chladivého koktejlu na pláži či jinde za hranicemi v EU si zákazníci operátora T-Mobile užijí zvýšený datový limit. Letní akce platí pro balíčky Internet v zahraničí od 21. června do 30. září 2015. Kolik dat navíc dostanete?

chorvatská přírodaZa kolik volají klienti T-Mobile v Chorvatsku? Minuta odchozího hovoru stojí 6,29 Kč, příchozího 1,66 Kč. 

T-Mobile v rámci letní akce zvýší datový limit balíčků Internet v zahraničí na den a Internet v zahraničí 100 MB. Nabídka se vztahuje k zóně EU, která kromě zemí Evropské unie zahrnuje Norsko, Lichtenštejnsko, Island a Andoru. Akce probíhá od 21. června do 30. září 2015.

"Jelikož spotřeba dat neustále roste, rozhodli jsme se v období prázdnin a dovolených navýšit našim zákazníkům datový objem u roamingových balíčků až o 50 %.”

- Tomáš Ryšavý, ředitel marketingu pro segment domácností v T-Mobile

Ceny za mobilní internet v zahraničí: 50 MB za 70 korun

K balíčku Internet v zahraničí na den dostanou zákazníci k stávajícímu datovému objemu 30 MB dalších 20 MB dat navíc, a to za stejnou cenu 70 Kč. 

TIP

Kolik stojí internet v zahraničí u Vodafonu, T-Mobilu a O2?

 

Balíček Internet v zahraničí 100 MB naroste ze stávajícího datového objemu 100 MB na 150 MB, cena 185 Kč se rovněž nemění.

Výdaje za roaming mají zákazníci T-Mobile pod kontrolou

Klienti T-Mobile mají od června loňského roku plnou kontrolu nad svými výdaji za roamingová data. Díky bezplatné uvítací stránce, která se zobrazí po otevření prohlížeče v mobilním zařízení, se zákazníkům neúčtuje datový provoz, dokud si na uvedené stránce neaktivují jeden ze dvou uvedených balíčků (majitelé Twist karet pouze Internet v zahraničí na den).

I na tarifech mobilního internetu se dá ušetřit Srovnat ceny

Klienti mají také možnost platit za data podle objemu stažení. V případě, že se nerozhodnou pro žádnou z těchto variant, zůstávají jejich datové služby v roamingu neaktivní, a nejsou tedy účtovány.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/interni-bannery-mobilni-internet-2.png