T-Mobile přidal k Tarifu pro mladé 500 MB dat navíc. Přebije konkurenci?

 

Do února Tarif pro mladé od T-Mobile dovoloval využít jen 200 MB měsíčně. Od března už mohou klienti do 26 včetně prosurfovat na mobilním internetu 700 MB. Překoná T-Mobile s touto novinkou ostatní, anebo stále konkurenci nedýchá ani na paty?

mobilní tarifMladí lidé hledají hlavně tarify s velkou porcí mobilních dat. 

Mobilní tarif S námi v sítích+ a S námi v sítích+ pro mladé od T-Mobile se donedávna lišil pouze cenou. Mladší ročníky zaplatily za 120 volných minut, neomezenou porci SMS a 200 MB dat pouze 399 Kč místo 549 Kč, které museli z peněženky vytáhnout ostatní zákazníci.

Ušetřete za volání, SMS i mobilní internetSrovnat tarify

Mladým, kteří se pomalu nedokáží odtrhnout od virtuálního světa, se ale tato nabídka nejspíš nezdá příliš atraktivní. Navíc jiní velcí operátoři lákali na mnohem větší porci dat. T-Mobile proto navýšil objem dat u Tarifu pro mladé od března z 200 MB na 700 MB měsíčně.

Hlad po datech u tarifů pro mladé zažene nejlépe Vodafone

Jak vylepšený tarif od T-Mobile obstojí v souboji s konkurencí? Jeho objem dat překoná pouze levnější tarif pro mladé od O2 [:kůl:], který nabízí 200 MB měsíčně za 299 Kč u smlouvy na 24 měsíců. Při srovnání podobných tarifů bude Tarif pro mladé od T-Mobile za alternativami od O2 a Vodafone stále spíše zaostávat.

Srovnání tarifů pro zákazníky do 26 let včetně se slušnou porcí mobilních dat
mobilní operátor tarif cena za měsíc typ smlouvy objem dat volné minuty SMS
O2 [:kůl:] data 399 Kč na 24 měsíců 1 GB 120 (do všech sítí), pak 3,5 Kč/min neomezeně do vlastní sítě, pak 1,5 Kč/min
Vodafone Tarif pro studenta 494 Kč bez závazku 1,2 GB 600 (do všech sítí), pak 5,03 Kč/min neomezeně do všech sítí
T-Mobile Tarif pro mladé 399 Kč na 24 měsíců 700 MB 120 (do ostatních sítí), pak 3,5 Kč/min, do vlastní neomezeně neomezeně do všech sítí

Zdroj: aktuální ceníky mobilních operátorů

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1
 

 
Oblíbení mobilní operátoři