Najděte si tarif na míru

Začněte výběrem jedné z možností.

Sjednejte si k tarifu i TV nebo třeba internet a ušetřete až 25 %

Po telefonu vám rádi poskládáme balíček na míru přesně podle vašich představ. 

  Beru na vědomí znění Podmínek portálu Ušetřeno.czZásad zpracování osobních údajů. Naše společnosti financují svůj provoz z provizí od dodavatelů a z inzerce, proto je poradentství i srovnání produktů a služeb z oblastí energetiky, telekomunikací, financí a pojištění pro Vás zdarma. Sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k uzavření smlouvy o poskytování služby informačního a srovnávacího servisu.

   Děkujeme, brzy se vám ozveme.

   Co vás nejvíce zajímá o mobilních tarifech

   Abyste si mohli užít nejlevnější volání, nemusíte měnit číslo. Převod čísla k jinému operátorovi je velmi jednoduchý. Stačí zažádat svého stávajícího operátora o tzv. číslo výpovědi opouštěného poskytovatele (ČVOP). Tento unikátní kód poté prozradíte novému operátorovi a ten už za vás vyřídí samotné přenesení telefonního čísla. Jak vidíte, změna operátora bez změny čísla už není žádné sci-fi.

   Přenos čísla k jinému operátorovi vám zabere jen pár dní. Jakmile předáte svému novému operátorovi číslo výpovědi opouštěného poskytovatele (ČVOP), o všechno se za vás postará. Samotné přenesení telefonního čísla proběhne automaticky čtvrtý den od předání vaší žádosti o přenos.

   Přečtěte si podrobný návod o tom, jak na rychlý přenos telefonního čísla k jinému operátorovi.

   Najít odpověď na otázku kdo je pro vás nejvýhodnější virtuální operátor není vůbec složité. Stačí využít naše jednoduché srovnání virtuálních operátorů, které vám do několika minut prozradí, s kým vás čeká nejlevnější volání. Díky kalkulačce navíc ušetříte kromě peněz také mnoho času. Nemusíte totiž propočítávat jednotlivé ceníky, přehled virtuálních a mobilních operátorů včetně konkrétní úspory budete mít na jednom místě. Už víte, kdo je nejvýhodnější virtuální operátor?

   S předplacenou kartou máte volnost, nemusíte podepisovat smlouvu a neplatíte žádný stálý měsíční poplatek. Ale i nejlevnější volání bez paušálu stojí víc než klasický tarif. Stále nemáte jasno, která varianta je pro vás lepší? Přečtěte si článek o výhodách a nevýhodách tarifů a předplacených karet.

   Hledáte nejlevnější paušál? Zkuste naše srovnání mobilních tarifů. Pokud máte zájem o mobilní internet, mrkněte na srovnání datových tarifů.

   Kalkulačka tarifů mobilních operátorů je jednoduchý online nástroj, který porovnává ceny jednotlivých společností. Výpočet vám nezabere ani dvě minuty a hned vidíte ty nejlevnější tarify mobilních operátorů. Když vám nějaká nabídka padne do oka, můžete si nový tarif rovnou objednat.

   Pokud jste ve srovnání tarifů mobilních operátorů našli lepší nabídku, samozřejmě vám s přechodem na levný tarif pomůžeme. Naši specialisté za vás vyřeší změnu tarifu a všechnu obtěžující administrativu. Naše služby jsou zcela zdarma.

   Přečtěte si podrobný návod o tom, jak změna mobilního operátora přes Ušetřeno.cz probíhá.

   Výpověď mobilnímu operátorovi je úplně nejjednodušší podat na předepsaném formuláři. Vzor bývá k dispozici ke stažení na webových stránkách mobilního operátora.

   U výpovědi telefonnímu operátorovi existuje i obecný vzor. Měla by obsahovat vaše identifikační údaje (jméno, adresu a nejlépe i telefonní číslo a e-mail), identifikační údaje mobilního operátora (název a adresa), důvod výpovědi a na závěr datum a podpis. Pro úplnost můžete přiložit i kopii vypovídající smlouvy. Ne každý operátor ale přijímá výpověď v tomto formátu.

   Chcete volat a posílat SMS zdarma do všech sítí? Pak je pro vás jako stvořený neomezený tarifZanechte nám své číslo a my vám rádi představíme nabídku neveřejných tarifů, které jsme u mobilních operátorů pro vás vyjednali. Za nejlevnější neomezený tarif zaplatíte méně než 499 korun.

   To je jednoduché. Pro měření rychlosti připojení použijte jednoduchý online test. Pomocí něj ihned zjistíte, jakou rychlostí stahujete a nahráváte data. Vaše měření se navíc ukládají, a tak pokud testujete rychlost v různých časech a dnech, můžete si porovnat, jak se liší.

   Kalkulačka Ušetřeno.cz porovnává produkty „velké trojky“ (Vodafone, O2, T-Mobile) i virtuálních operátorů. Kompletní seznam mobilních operátorů, které ve srovnání najdete si můžete stáhnout v pdf.

   Využívejte nejvýhodnějších mobilních služeb

   Pomůžeme vám s tím. Náš specialista Jakub Hrdlička spolu se svým týmem v Ušetřeno.cz umí u operátorů vyjednat férové ceny i speciální tarify se štědrou porcí dat. Nebojte se na něj obrátit i s jakýmkoliv dotazem týkajícím se telekomunikací.

   Mohli jste jej vidět například v těchto médiích:

   Najděte si tarif s levným voláním, SMS i daty!

   Srovnání tarifů získalo na základě 581 hodnocení

   Našli jste na stránce chybu? Dejte nám o tom vědět.