Užívejte si pocit bezpečí a jistoty díky službám E.ON!

 

Dobrá energetická společnost vám nabízí více než jen dodávku energií – myslí také na váš pohodlný život bez komplikací.

služby E.ON 

Společnost E.ON svým zákazníkům garantuje nejen spolehlivou dodávkou energií, ale také pomoc v řadě nepříjemných životních situací. Zabouchli jste si dveře od bytu? Vyřešeno. Porouchal se vám domácí spotřebič? Zařídíme technika, který závadu odstraní. Ocitli jste se bez práce a v nepříznivé finanční situaci? S tím vám také pomůžeme!

Otevřeme dveře, opravíme spotřebič

Pokud si jako zákazníci společnosti E.ON sjednáte službu E.ON Servis+, můžete využívat naši nepřetržitou E.ON Servis linku, která řeší všechny nejčastější závady v domácnosti. Ať už jde o zabouchnuté dveře nebo vysklené okno, zavoláme vám na pomoc vždy toho správného odborníka – elektrikáře, instalatéra, plynaře, sklenáře, topenáře nebo zámečníka.

E.ON Servis+ využijte také v případě, kdy vám selže kotel nebo jiný domácí spotřebič, kterému již vypršela záruční lhůta. Naši pomoc navíc nevyčerpáte – počet zásahů ve vaší domácnosti není ničím omezen a finanční limity postačí pro úhradu většiny běžných závad. Při řešení technické havárie v domácnosti můžete čerpat až 5 000 Kč, u pozáruční opravy spotřebičů částku do 2 000 Kč.

Zajistěte se proti nepřízni osudu

Můžete se to stát každému z nás. Přijdete o zaměstnání nebo se ocitnete v pracovní neschopnosti. Váš měsíční příjem se kvůli takové události sníží a můžete mít problém hradit své závazky. Službu E.ON Zajištění využijete právě v těchto situacích – při ztrátě zaměstnání, hospitalizaci nebo pracovní neschopnosti vám poskytneme finanční pomoc až do výše 30 000 Kč za dobu 6 měsíců. Prostředky jsou poukázány přímo na váš účet a o jejich využití rozhodnete vy sami!

Pro nové i stávající zákazníky

Ta nejlepší informace na závěr – obě služby jsou pro nové i stávající zákazníky E.ON připraveny za výhodných podmínek. Za asistenční službu E.ON Servis+ zaplatíte měsíčně jen 25 Kč. Pojištění proti ztrátě zaměstnání, hospitalizaci či pracovní neschopnosti E.ON Zajištění můžete mít za 149 Kč měsíčně. Pro podrobnější informace o službách a možnosti sjednání navštivte www.eon.cz/sluzby.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0