Vodafone k Vánocům naděluje 100 GB dat i výhodnější roaming

 

Vánoční nabídka tří největších tuzemských operátorů je kompletní. Vodafone, s mírným zpožděním oproti konkurentům, zveřejnil sváteční nadílku, kterou přichystal pro své klienty. Společnost letos láká především na pořádný balík mobilních dat.

Vodafone zveřejnil svou vánoční nadílku.Vodafone své věrné obdaruje balíčky mobilních dat. 

Vodafone svým klientům k letošním Vánocům nachystal překvapení. Zákazníci si hodnotné dárky mohou vyzvednout prostřednictvím aplikace Můj VodafoneKaždý zákazník může "rozbalit" všechny dárky a bonusy, které v aplikaci Můj Vodafone najde. Sváteční nabídka je platná v období od 15. listopadu letošního roku do 15. ledna 2016.

Konkurence fandí kaprům a bonusům na tarif

Zatímco T-Mobile sází na LTE telefony a živé kapry, konkurenční operátor O2 se rozhodl jít cestou poskytnutí bonusu na tarif, který se může vyšplhat až k částce 3000 korun. Vánoční akce Vodafonu se naproti tomu proběhne ve jménu objemných datových balíčků zdarma.

„Letos jsme si na dárcích dali opravdu záležet, a proto jsme pro zákazníky připravili překvapení, které jim umožní ocenit kvalitu naší sítě, zpříjemní vánoční cestování a přinese porci zábavy. Zákazníkům proto doporučuji, aby si stáhli aplikaci Můj Vodafone, kde si budou moci dárky rozbalit.“

- Petr Dvořák, viceprezident Vodafone pro nefiremní zákazníky

Bonusy pro zákazníky s tarifem:

  • 100 GB dat zdarma: každý zákazník s tarifem si může aktivovat balíček ke stávajícímu datovému tarifu a získat 100 GB dat. Balíček je platný 31 dní od aktivace.
  • HBO GO na 2 měsíce jako dárek: od data aktivace a po registraci, do které Vodafone zákazníka přesměruje z aplikace Můj Vodafone, může každý televizní fanoušek začít využívat HBO GO, ať už v aplikaci, počítači, TV anebo tabletu.
  • Vodafone roaming na den třikrát měsíčně zdarma po dobu 3 měsíců od data aktivace: pokud dojde k aktivaci například 15. 1. 2016 bude moci zákazník roaming Evropa/svět využívat až do poloviny dubna, maximálně však devětkrát.
Nechcete platit horentní sumy za volání? Najít výhodný tarif

Dárek pro klienty se předplacenou kartou:

  • 100 GB zdarma získá v aplikaci Můj Vodafone každý zákazník, který využívá předplacený datový balíček ke kartě.
  • HBO GO na 2 měsíce jako dárek: od data aktivace a po registraci, do které Vodafone zákazníka přesměruje z aplikace Můj Vodafone, může každý televizní fanoušek začít využívat HBO GO, ať už v aplikaci, počítači, TV anebo tabletu.
  • Sleva 50 % na balíček Komplet v síti s obnovováním po měsíci na půl roku od data aktivace: tato sleva je platná 6 měsíců za předpokladu, že si zákazník balíček podrží aktivní po celou dobu 6 měsíců.

Nemáte chytrý telefon? Nevadí!

Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky Vodafonu. Jediné, co k lovu dárků potřebujete, je chytrý telefon, do něhož si stáhnete aplikaci Můj Vodafone. Pokud ale chytrý telefon nemáte, nemusíte zoufat, protože můžete využít zvýhodněné nabídky telefonů pro loajální zákazníky a dárky si v aplikaci vyzvednout kdykoli v období od 15. listopadu 2015 do 15. ledna příštího roku

Aplikace Můj Vodafone je bezplatně ke stažení v marketech operačních systémů (Windows, iOS, Android). Stávající uživatelé aplikace Můj Vodafone dosáhnou na nadílku v podobě bonusů po aktualizaci na vánoční verzi.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4
 

 
Oblíbení mobilní operátoři