O2 snižuje od května ceny volání z Evropy na 3,50 Kč za minutu

 

Zákazníci O2 s tarifem FREE si z letní dovolené budou moci poprvé zavolat za stejné ceny jako doma. Sezóna osvěžujících letních slev bude trvat od půlky května do konce září.

žena s mobilním telefonemKromě levnějšího roamingu O2 od května nabídne i nový tarif pro cestovatele po Evropě. 

Minuta odchozího hovoru z ciziny se u dvou hlavních konkurentů vyhoupla přes 6 korun. T-Mobile nabízí volání po Evropě za 6,29 Kč za minutu. U Vodafonu zaplatíte 6,30 Kč, ale na domácí ceny se můžete dostat po zakoupení služby Roaming na den za 69 Kč. Čím je chce O2 trumfnout?

O2 láká na nižší ceny roamingu

Od poloviny května do konce září budou všichni zákazníci O2 volat z dovolené za historicky nejnižší ceny na trhu. Ve všech zemích Evropské unie a státech EFTA (Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Norsko a Island) budou telefonovat za 3,50 Kč za minutu. Odeslaná SMS a minuta příchozího hovoru je vyjde na 1,50 Kč.

Ceny platí nejen při volání na česká, ale i na zahraniční telefonní čísla, navíc bez nutnosti cokoli aktivovat. Ceny roamingu tak klesnou na stejnou cenu, na kterou jsou zákazníci zvyklí při domácím volání s tarify FREE.

Ušetřete za volání i SMS s výhodnějším tarifemKalkulačka tarifů

Ve stejném období O2 také dvojnásobně zvýší objem dat v evropských datových balíčcích (100 MB za 100 Kč, 300 MB za 300 Kč a 500 MB za 500 Kč). 1 MB dat díky nim bude stát jen na 1 Kč, přestože Evropská unie stanovila cenový strop na 6,60 Kč za 1 MB.

Nový tarif pro aktivní cestovatele FREE Evropa

Zákazníkům, kteří častěji cestují po Evropě, nabídne O2 od poloviny května nový tarif FREE Evropa. Měsíční paušál nového tarifu vyjde světoběžníky na 1 199 korun

Proč zvolit O2?Podívat se na výhody

Ten jim kromě neomezeného volání a 3 GB dat v rámci České republiky přinese také 300 volných minut na mezinárodní volání z České republiky do zemí Evropské unie, a k tomu také 300 volných minut na příchozí hovory, 300 volných minut na odchozí hovory, 300 SMS a 300 MB dat v roamingové zóně 1 (EU, Švýcarsko, Norsko, Island a Lichtenštejnsko).

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1
 

 
Oblíbení mobilní operátoři