Cetelem půjčka - recenze produktu

 

Nebankovních půjček je jako máku. Opravdu kvalitních však můžete najít jen pár. Úvěry od Cetelem patří mezi ty výborně hodnocené. Proč si zákazníci oblíbili tuto francouzskou firmu? Důvodů je celá řada.

spořicí prasátko  Společnost Cetelem si během šestnáctiletého působení na české trhu vydobyla přední pozice mezi nebankovními domy. Kromě klasických osobních půjček nabízí Cetelem svým zákazníkům celou řadu dalších produktů. Pro financování vašich plánů můžete využít též kreditní karty, spotřebitelské úvěry na nákup zboží na splátky nebo úvěrů přímo určených na pořízení automobilu či motocyklu.

Lákavé parametry půjčky

Cetelem přistupuje k uzavírání úvěrů nanejvýš zodpovědně. Automaticky nepůjčují všem. Na druhou stranu si svého zákazníka hýčkají jako v bavlnce – v 6,9% bavlnce. Přesně takový výhodný úrok můžete získat, když si půjčíte na dobu kratší než 24 měsíců. S Cetelem kalkulačkou si snadno spočítáte výši splátek, úrok či PRSN. Kromě nízkého úroku zákazníci oceňují fakt, že nemusí platit zbytečné poplatky za vedení účtu, mimořádnou splátku ani za předčasné splacení.

Sjednejte si bezpečnou půjčku     onlineSjednat půjčku

Kolik mi dají peněz?

Cetelem poskytuje úvěry od 20 000 korun až do 200 000 korun. Pořídit si za peníze od této společnosti můžete cokoliv, co se vám zamane. Jestli se vám dvě stě tisíc korun zdá málo, využijte účelový úvěr na bydlení, rekonstrukci a pořízení nové nemovitosti, případně nákup nového či ojetého automobilu. Výše účelové půjčky šplhá do závratných výšek až k rovnému milionu korun. Za takové peníze se už dá vybavit luxusní domácnost. Doba splácení se flexibilně přizpůsobuje požadavkům klientů. Pohybuje se v rozmezí od 6 do 120 měsíců.

Snadné vyřízení

Pohybujeme se ve věku počítačů a internetu, takže sjednat půjčku online je samozřejmě možné. Abyste se dostali k vysněným penězům, budete potřebovat potvrzení o výši příjmů nebo dvě poslední výplatní pásky. Z dokumentů vyžaduje Cetelem oboustrannou kopii dvou dokladů totožnosti a výpis z bankovního účtu. V případě žádosti o účelovou půjčku je třeba doložit, kam peníze mířily. Postačí kupní smlouva, faktura nebo doklad o dodání.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2