Ušetřete na energiích pomocí kreditní karty od E.ON

 

Společnost Cetelem ve spolupráci s dodavatelem energií E.ON si připravili pro své klienty nový speciální produkt, pomocí kterého lze získat měsíční odměnu až ve výši 1 600 Kč za nákupy u obchodníků v ČR i zahraničí a také za platby záloh na energie od E.ON. Jedná se o kreditní kartu MasterCard s mezinárodní platností. Její vydání je stejně jako vedení úvěrového účtu zcela zdarma. Zjistěte více!

kreditní karta eonE.ON Karta vás za nakupování odmění. 

E.ON Karta je doslova nabitá výhodami. Její pomocí mohou klienti získat zpět 2 % z uhrazené částky za zálohy na energie od E.ON, měsíčně až 400 korun, které banka odešle přímo na úvěrový účet. Dalším bonusem je možnost dostat zpět 2 % zpět z veškerých nákupů u obchodníků v ČR i zahraničí, celkem až 400 korun za měsíc. Finanční odměnu obdrží klienti také v síti prodejen Euronics, a to až další 4 % zpět z každé provedené transakce. Díky tomu mohou měsíčně ušetřit dalších až 800 Kč (v případě tohoto cashbacku však maximálně 5 000 korun ročně). 

jak funguje eon karta 

Vlastnící karty mohou také využívat výhod v rámci programu MasterCard Priceless Specials, díky němuž mají u vybraných obchodníků slevy ve výši až 15 %. V tomto případě jim každých naspořených 100 korun bude zasláno zpět na úvěrový účet karty.

„Jedná se o velmi atraktivní spojení výhod. Odměnu lze získat při placení záloh energií od E.ON a zároveň i při běžném používání v obchodech. To vše bez měsíčních poplatků.“

Jan Kloud, ředitel spolupráce se strategickými partnery banky Cetelem

55denní bezúročné období karty se vztahuje nejen na platby v obchodech, ale také na platby záloh ve prospěch společnosti E.ON realizovaných pomocí „Klientské zóny“. Majitel karty si rovněž může zažádat o bezplatné vydání až třech bezkontaktních platebních nálepek, na nichž si může nastavit týdenní limity pro čerpání.  

Máte o E.ON kartu zájem? O její vystavení můžete zažádat prostřednictvím webových stránek: www.cetelem.cz/eon-karta nebo zavolejte na bezplatnou telefonní linku: 800 900 322. 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 8