Pojišťovna ING se mění na NN. Pomáhá i herec Ewan McGregor

 

K přejmenování ING Životní pojišťovny a ING Penzijní společnosti na NN (Nationale-Nederlanden) dojde 23. března 2015. Už teď ale pomáhá novinku rozhlásit do světa tvář skotského herce Ewana McGregora. Podívejte se, jak mu v reklamním spotu jde čeština.

Obi-wan z Hvězdných válek nebo také zamilovaný básník z Moulin Rouge zvládá češtinu celkem obstojně, co myslíte? Teď ale k těm důležitějším věcem.

Změna názvu ING Životní pojišťovny a ING Penzijní společnosti souvisí s postupným oddělováním pojišťovací části ING od ING Group. První etapa tohoto procesu skončila v loňském roce vstupem NN na amsterdamskou burzu Euronext.

Plánovaná změna názvu se klientů a jejich finančních produktů jinak nedotkne. ING Životní pojišťovna patří mezi přední poskytovatele inovativních produktů v oblasti životního pojištění.

U ING Bank zůstává vše při starém

Pro ING Bank se nic nemění, ta bude i nadále působit pod svou stávající značkou. Nový název pojišťovací části odkazuje k původnímu označení Nationale-Nederlanden, pod kterým společnost v historii působila a dodnes v některých zemích působí. V roce 1992 pod tímto názvem dokonce vstoupila na český trh jako první zahraniční pojišťovna.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/povinne_ruceni.png