Srovnání kreditních karet: Nakupujte teď, plaťte až později

Vyberte si tu nejlepší kreditní kartu a užívejte si slevy, věrnostní programy a další výhody. Ať už ji chcete vzít na cesty do zahraničí, nebo jen na výlety po nákupech.

Jak funguje kreditní karta?

Jde o takovou bezúročnou půjčku do kapsy. Doslova.

Kreditní karta se používá stejně jako běžná platební karta. Rozdíl je v tom, že peníze na kreditce nejsou vaše, ale společnosti, která kartu vydala. Při každé platbě kreditkou si tak vlastně berete malou půjčku. S kreditní kartou ale nemusíte ztratit ani korunu na úrocích. Stačí půjčené peníze vrátit během takzvaného bezúročného období.

Na co koukat ve srovnání kreditních karet?

To záleží hlavně na vás.

Pokud milujete nakupování, zaměřte se na cashback. Tedy na to, kolik procent z útraty vám vrátí každý měsíc zpět. Přehlédnout byste ale neměli ani nadupané věrnostní programy.

Kreditní kartu chcete jen jako rezervu pro strýčka příhodu? V tom případě se dívejte hlavně po kreditkách s nízkým poplatkem za vedení a malou minimální splátkou.

Nadšení cestovatelé zase ocení kreditní kartu s kvalitním cestovním pojištěním a výhodnými směnnými kurzy.

Chcete vědět, jaké skvělé výhody kreditní karta nabízí? Stačí ve srovnání kliknout na „Více info“ a následně na „Základní parametry“.

Je možné si o kreditní kartu zažádat online?

Ano, o většinu kreditních karet si už dnes zažádáte jednoduše online.

Obvykle vám pak ale ještě zavolá někdo ze společnosti, u které jste si o kartu zažádali. Zeptají se vás na pár ověřovacích otázek a ujistí se, že jste si kreditní kartu nerozmysleli.

Pokud bude vše v pořádku, společnost vaši žádost schválí. Za pár dní k vám pak zajede kurýr a po podpisu smlouvy vám předá vaši novou kreditní kartu.

Srovnání jsme pro vás naposled aktualizovali 12. 07. 2023.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Ostatní často hledají

Co obsahuje číslo kreditní karty Spořicí účty Srovnání půjček od různých poskytovatelů Srovnání autopůjček Srovnání půjček na rekonstrukci Kalkulačka bankovních a nebankovních půjček Jaký je rozdíl mezi debetní a kreditní kartou Konsolidace půjček Srovnání běžných účtů