Nakupujte v řetězcích Billa se slevou

 

Bez peněz do hospody nelez, ale do supermarketu Billa bez okolků můžeš. Tak zní přísloví všech držitelů jedinečné Billa karty. Nenápadná žlutá kartička v sobě ukrývá výhody kreditní a zákaznické karty Billa.

nakupování Unikátní spojení kreditní karty se zákaznickou umožňuje nakupovat v prodejnách Billa s vysokou slevou. Rodinné nákupy už nebudou noční můrou, když si spočítáte, kolik můžete ušetřit. Za každý nákup v supermarketu Billa obdržíte z nákupu 3% bonus. Všechny ostatní nákupy doma i v zahraničí jsou zhodnoceny jedním bonusovým procentem. Jak vlastně výplata nasbíraných prémií probíhá? Bonusy se automaticky odečítají z aktuálního zůstatku na kartovém účtu v případě, že kartou v příštím zúčtovacím období zaplatíte v Bille. Celkem se může jednat až o 500 Kč. Jen si spočítejte, kolik rohlíků si dopřejete zadarmo. Výši bonusů se dozvíte z měsíčního výpisu.

Vyberte si kreditní kartu onlineVybrat kartu

Výhody Billa Clubu

 

Proč si vybrat Billa kartu:

  • Za nákup v Billa získáte bonus 3 %
  • U ostatních obchodníků bonus 1 %
  • Kombinuje výhody kreditky a zákaznické karty Billa Clubu
  • Bezkontaktní placení
  • Kreditní limit až trojnásobek měsíční mzdy
  • Dlouhé bezúročné období
 

Billa karta má na zadní straně čárový kód, který vás opravňuje čerpat výhody Billa Bonus Clubu. Sbíráte body, díky nimž získáte až 60% slevu na nákup zboží v supermarketech. Cítíte se trapně, když platíte kartou drobný nákup a za vámi nervózně podupává štrúdl nedočkavých lidí? Pomocí bezkontaktní technologie zbytečně nezdržujte sebe ani ostatní. Stačí přiložit kartu k platebnímu terminálu a během okamžiku je nákup zaplacen. Hodnota platby je z bezpečnostních důvodů omezena na 500 Kč. 

Funguje jako klasická kreditka

Kreditka Billa umí stejné věci jako klasická Citi Life karta. Když nemáte zrovna peníze, nevadí. Princip kreditních karet je takový, že nakupujete na dluh. Kreditní limit dosahuje až trojnásobku čisté měsíční mzdy. Splácení vyčerpaného kreditního limitu si rozložíte, jak vám vyhovuje – minimálně však 3,2 %. Pokud půjčené peníze vrátíte ve stanoveném čase, neplatíte žádné poplatky. Bezúročné období kreditky trvá až 55 dní. Poplatek za vedení karty vyjde na 50 korun, ale když kartou provedete alespoň jednu platbu v daném zúčtovacím období, poplatek vám bude vrácen zpět.

Slevy u partnerů až 25 %

Jestli rádi cestujete a zaplatíte kartou zájezd u ITS Billa Travel, můžete si rozložit cenu zájezdu do zvýhodněných splátek. Držitelé Billa karty mají nárok na všechny výhody programu Citi Clubu. Kreditka vám umožní využívat atraktivních slev a výhod z oblasti gastronomie, nakupování, sportu cestování, zdraví a péče o tělo.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1