Vyhrajte Volvo na prázdniny s kreditní kartou Citibank

 

Máte v létě v plánu spoustu cest a líbilo by se Vám je absolvovat ve zbrusu novém voze Volvo? Citibank přináší před létem soutěž, díky které můžete získat nový luxusní vůz na celé léto a k tomu navíc zdarma 100 l pohonných hmot!

rodina 

Uvažujete i Vy o pořízení kreditní karty? S kartou z rodiny Citi kreditních karet můžete nyní navíc vyhrát ve speciální letní soutěži.

Společnost Citibank připravila před létem pro všechny zájemce o Citi kreditní karty atraktivní soutěž, ve které mohou klienti, kteří o kartu zažádají online, vyhrát zapůjčení luxusního nového vozidla Volvo na dva měsíce, tedy na celé léto. K zapůjčenému vozidlu výherce navíc získá i 100 l pohonných hmot zdarma. Jako vedlejší výhra je navíc připraveno pět poukazů na 100 l pohonných hmot.

Zažádejte o kreditní kartu Citibank onlineVybrat kartu

A jak soutěž funguje?

  • Nejprve si online vyberete některou z nabízených Citi kreditních karet.
  • Online o kartu také zažádáte, jelikož se soutěž vztahuje pouze na žádosti o kartu odeslané online. Zažádání online je navíc rychlé a praktické. Vše vyřídíte během okamžiku.
  • O kartu musíte zažádat nejpozději do 30. června 2013, kdy soutěž končí.
  • Bude-li Vaše karta schválena a aktivována do 30. června 2013, budete jako online žadatel (starší 18 let) automaticky zařazeni do soutěže o zapůjčení Volva a výhru pohonných hmot zdarma.
  • A pokud se chcete účastnit hry o hlavní výhru (tedy zapůjčení vozidla Volvo), musíte ještě zodpovědět soutěžní otázku: "Kolik nových osobních vozů Volvo bylo prodáno zákazníkům v síti autorizovaných partnerů Volvo v České republice v období od 16. května 2013 do 30. června 2013?".
  • Pak už jen čekáte na vyhlášení výsledků a doufáte, že si léto užijete v novém luxusním voze.
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0