Akce na 5 oblíbených běžných účtech: Kde vám dá banka nejvíc?

 

Vánoce jsou ještě v nedohlednu, některé banky se již ovšem rozhodly rozdávat dárky. Stačí si u nich sjednat běžný účet. Kolik si můžete takto vydělat, co musíte splňovat a kterou akci se skutečně vyplatí využít? 

bankovka 100 Kč 

Air bank: 500 Kč na vyzkoušení aplikace

Air bank chce akcí zpropagovat používání mobilní aplikace My Air. Stačí si tedy do konce srpna zařídit u banky běžný účet a následně konto do posledního září propojit s chytrým telefonem. O účet si dokonce můžete zažádat v samotné aplikaci, takže pro svou odměnu nemusíte ani na pobočku. Stačí zaslat fotografie dvou dokladů totožnosti a mít možnost přeposlat si peníze z jiného účtu. Přeposlat si můžete třeba i jen jednu korunu.

Pokud chcete svou sladkou odměnu, musíte se ještě v aplikaci přihlásit do internetového bankovnictví, kliknout na „Propojení mobilní aplikace“ a zvolit „Přidat telefon nebo tablet“. Internetové bankovnictví vytvoří speciální registrační kód, jenž zadáte do mobilní aplikace, která vás následně vyzve, ať si vytvoříte nové vstupní heslo. Jakmile se přihlásíte novým heslem do aplikace, propojení mobilu s účtem bude dokončeno. Pokud s aplikací a běžným účtem vydržíte do konce září, získáte nárok na odměnu v hodnotě 500 Kč

Chcete získat 500 Kč za pár minut?Jdu na to
Malý tarif Velký tarif
Vedení zdarma Vedení 100 Kč
Výběry z vlastního bankomatu zdarma Výběry z vlastního bankomatu zdarma
Výběry z cizího bankomatu 25 Kč Výběry z cizího bankomatu zdarma
Výběry z bankomatu v EU 25 Kč Výběry z bankomatu v EU zdarma
Další výhody Další výhody


UniCredit Bank: S námi vám bude o 1 700 Kč líp

I UniCredit Bank slibuje nějakou tu peněžitou odměnu za sjednání jejich běžného účtu. Nabízí dokonce hned dvě. Jednorázová odměna za změnu banky spočívá v tom, že se odstřihnete od své staré a při sjednávání nového běžného účtu u UniCredit Bank vše stvrdíte tím, že si necháte převést trvalé platby na čerstvě založené osobní konto. Stačí přesunout alespoň jedno inkaso či trvalou platbu. Pro získání odměny v podobě 500 Kč musíte podat žádost o změnu do konce srpna.

Jestliže chcete zároveň po dobu jednoho roku dostávat na účet jednou za měsíc 100 Kč, pak musíte od třetího měsíce po založení nového účtu splňovat podmínku dostatečné aktivity. Odměnu za aktivitu získáte, pokud v daném měsíci zaplatíte alespoň jednu platbu u obchodníka kartou a zároveň jednou zaplatíte skrze mobilní aplikaci Smart Banking. To však není vše. Musíte také splňovat podmínky pro vedení účtu zdarma. V případě U konta to znamená, že vám v daném období přistane na účtu alespoň 12 000 Kč. Vedení U konta PREMIUM budete mít zdarma, jestliže si na hlavní korunový účet pošlete minimální 50 000 Kč nebo celkový objem vkladů v UniCredit Bank bude k poslednímu dni v měsíci dosahovat 1 milionu Kč. U konto Tandem má jako podmínku, že na jeden nebo oba účty přijde v součtu alespoň 12 000 Kč za daný měsíc.

Chcete odměnu až 1 700 Kč?Kouknu se
U konto
Vedení zdarma (při dodržení výše zmíněných podmínek)
Výběry z vlastního bankomatu zdarma
Výběry z cizího bankomatu zdarma
Výběry z bankomatu v EU zdarma
Další výhody


ČSOB a Poštovní spořitelna: Účet s pojištěním

Pokud jste za poslední rok nebyli klientem jedné z těchto bank, máte šanci na další odměnu ve výši 500 Kč. Stačí si založit nový účet a k tomu si sjednat i jedno z vybraných pojištění. V dalších podmínkách se už banky rozchází. ČSOB vyžaduje, abyste měli měsíční příjem na tento nový účet minimálně 5 000 Kč ve alespoň dvou po sobě jdoucích měsících. Pokud jste ještě nedovršili 26 let, pak stačí pouhé 2 000 Kč. V případě Poštovní spořitelny výjimka pro mladé neplatí. Tyto dva měsíce musí proběhnout do 31. října. 

Nenechte si ujít odměnu 500 Kč.Chci se podívat
Poštovní účet Plus konto
Vedení zdarma Vedení zdarma
Výběry z vlastního bankomatu zdarma Výběry z vlastního bankomatu zdarma
Výběry z cizího bankomatu 40 Kč Výběry z cizího bankomatu 40 Kč
Výběry z bankomatu v EU 100 Kč Výběry z bankomatu v EU 100 Kč
Další výhody Další výhody

BONUS: MONETA Money Bank nabízí 1 000 Kč

Aktualizujeme článek, abychom vás mohli informovat, že MONETA Money Bank začala nabízet ke svému běžnému účtu Tom odměnu v hodnotě 1 000 Kč. Tu lze získat, pokud si účet založíte online (přes www.moneta.cz, mobilní aplikaci Smart Banka nebo na pobočce České pojišťovny). Dále už stačí jen alespoň 5x zaplatit kartou do konce měsíce následujícího po měsíci založení účtu. Akce platí pro nové klienty a pro klienty, kteří neměli od 1. 1. 2018 u banky běžný účet nebo jakýkoli jiný produkt.

Chcete běžný účet TOM?Chci se podívat
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 10