Při založení běžného účtu u mBank nyní získáte 2% úrok

 

Od května přichází mBank se štědrým zhodnocením ve výši 2 procent ročně pro všechny, kdo si u ní nově zřídí běžný účet mKonto. Tato sazba hravě překoná i úročení na spořicích účtech. Opravdu se to vyplatí?

peníze mince 

Nejvýnosnější spořicí účet na českém trhu, FÉR Spoření, vás odmění ročním úrokem 1,63 %. Najednou ale přichází běžný účet, kde se zhodnocení vyšplhá dokonce na 2 % p.a. Zdá se vám, že bankéři se zbláznili? Stačí se podrobněji podívat na podmínky akce od mBank a zjistíte, že prozatím ještě nedává smysl přesouvat všechny své úspory ze spořicího účtu na mKonto.

Skvělý úrok na mKontu platí prvních 6 měsíců

Atraktivním zhodnocením na nově založeném účtu od mBank budete odměněni pouze v prvních 6 měsících od založení konta. Navíc úrok platí jen pro zůstatky do 50 tisíc včetně. Zisk z úroků také podléhá 15% dani, takže za půl roku nemůže klient čekat žádné závratné zhodnocení. Nicméně pár stovek jako odměna určitě neurazí.

Kolik můžete získat?

Například pokud si otevřete mKonto, na které vložíte 45 tisíc, za půl roku vám banka připíše 382 Kč k dobru. Pokud na nový účet od mBank vložíte 25 tisíc, za šest měsíců můžete počítat s výnosem 211 Kč. 

Vyberte si ze srovnání běžných účtů ten nejlepší Chci účet bez poplatků
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1