Jsme Ušetřeno.cz – největší nezávislý online srovnávač cen produktů a služeb pro domácnosti v ČR. Naše historie se začala psát v roce 2010. Od té doby jsme urazili velký kus cesty. Z firmy o 3 lidech jsme se rozrostli na 160členný tým nadšených specialistů.

Nabízíme bezplatné porovnání produktů více než 100 společností z oblasti energetiky, telekomunikací, financí a pojištění. Pomáháme našim zákazníkům se sjednáváním smluv od začátku až do konce a pravidelně přinášíme nejčerstvější informace o změnách na trhu a užitečné tipy, jak jednoduše snížit rodinné výdaje.

Naše služby dosud využilo přes 2,2 milionu klientů. S naší pomocí uzavřeli přes 100 000 smluv a změnou dodavatele energií ušetřili bezmála 132 milionů korun.

Zajímá vás také náš přístup? Přečtěte si o tom, jak fungujeme v našem etickém kodexu.

Společnosti Ušetřeno.cz s.r.o. a Ušetřeno.cz Finanční služby, a.s. pomáhají domácnostem ušetřit tím, že zdarma poskytují informace o službách a produktech z oblastí energetiky, telekomunikací, financí a pojištění včetně jejich srovnání. To by nešlo bez Vámi poskytnutých osobních údajů, které předáváme příslušným dodavatelům pro účely sjednání vámi vybrané služby či produktu. Peníze na náš provoz totiž získáváme převážně z provizí od dodavatelů za zprostředkování obchodu s Vámi. Poskytnutím Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k uzavření smlouvy o poskytování služby informačního servisu (poradenství) a srovnání nabídek služeb a produktů; náš vztah se řídí Podmínkami portálu Ušetřeno.cz.

Obě společnosti Ušetřeno.cz s.r.o. a Ušetřeno.cz Finanční služby jsou součástí skupiny ČSOB.

Potřebujete pomoci?
owl phone

Volejte nám na:

226 289 029

Provozní doba (po–pá)

8:00–20:00