Cestovní pojištění kalkulačka

Díky kalkulačce cestovního pojištění získáte během pár minut přehledné porovnání nabídek od několika pojišťoven přímo vám na míru.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Srovnání poskytuje Top-Pojištění.cz

Jak kalkulačka cestovního pojištění funguje?

Pojištění si srovnáte na pár kliknutí

Pojištění si srovnáte na pár kliknutí

Stačí do kalkulačky zadat několik údajů o vás a vaší cestě. Aktuální přehled nabídek cestovního pojištění uvidíte za pár vteřin.

Všechna pojištění ve srovnání kryjí covid-19

Všechna pojištění ve srovnání kryjí covid-19

Můžete si porovnat, jak rozsáhle různá pojištění kryjí náklady na léčbu, karanténu v zahraničí, storno cesty atd.

Rychlé a jednoduché sjednání

Rychlé a jednoduché sjednání

Smlouvu uzavřete jednoduše přes internet. Veškeré dokumenty a informace vám poté přijdou na e-mail.

Co je to kalkulačka cestovního pojištění do zahraničí?

Kalkulačka cestovního pojištění vám okamžitě a nezávazně porovná nabídky cestovního pojištění. Stačí do ní vyplnit něco málo o vás a plánované cestě:

 • základní údaje o cestě – délka trvání, destinace, jednorázový výjezd či opakovaný výjezd,
 • základní údaje o cestujících věk, jestli jedete jako jedna rodina,
 • typ cesty  turistická, pracovní.

Kalkulačka pak vypočítá nabídky cestovního pojištění přímo vám na míru. Ještě v porovnání si můžete upravovat podobu pojištění – například výši pojistných limitů, různá užitečná připojení atd.

Výhody kalkulačky cestovního pojištění

Mezi hlavní výhody kalkulačky cestovního pojištění do zahraničí patří její rychlost a jednoduchost. Cestovní pojištění si díky ní navíc můžete porovnat a sjednat klidně o půlnoci, tedy v době, kdy mají pobočky pojišťoven zavřeno.

Cestovní pojištění online pak v platnost vchází ihned po jeho uhrazení. Pokud platíte kartou, můžete uzavřít pojištění klidně jen pár minut před odjezdem do zahraničí.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Jak si pomocí kalkulačky cestovní pojištění sjednat?

Cestovní pojištění sjednáte přes online kalkulačku s okamžitou platností do 20 minut a se slevou až 50 %. Jak na to?

Vyplnění základních údajů o cestě

 • Typ pojištění – buď jednorázové, nebo pojištění opakovaných výjezdů. V případě, že cestujete často, vyplatí se vám zvolit pojištění pro opakované výjezdy. Toto pojištění se sjednává na 1 rok, počet výjezdů je neomezený, přičemž jedna cesta může trvat až 90 dní.
 • Cíl cesty  zde vyberete vaši cílovou destinaci. Pokud plánujete navštívit více států, zvolte ten nejvzdálenější. Bližší země budou pojištěny automaticky.
 • Délka trvání pobytu – tedy datum vašeho odjezdu a návratu zpět do České republiky. Cestovní pojištění můžete uzavřít maximálně měsíc před plánovaným odjezdem. Sjednat si ho můžete s platností od dnešního dne po odeslání platby za pojištění.
 • Typ cesty:
  • Turistická – pobytová, poznávací cesta či studijní pobyt, pobyt se sportovní rekreační činností.
  • Pracovní administrativní cesta – služební cesta, stáž, praxe, charitativní a dobrovolnická činnost, au pair pobyt.
  • Pracovní manuální – služební a pracovní cesta jiného než administrativního charakteru.

A dále údaje o pojišťovaných osobách:

 • věk každého cestujícího,
 • informace o tom, zda tvoří jednu rodinu.

Srovnání nabídek cestovního pojištění

V dalším kroku uvidíte přehledné srovnání nabídek cestovního pojištění. Porovnat si můžete nejen ceny, ale i podrobné informace o jednotlivých produktech. Ty najdete v detailu nabídky, který jednoduše rozkliknete a dozvíte se vše, co potřebujete.

Cestovní pojištění vám na míru

V případě, že chcete nabídku cestovního pojištění upravit, stačí použít panel „Upravit zadání“

 • Variantu pojištění – pojišťovny nabízí různé úrovně krytí. Nižší varianty kryjí jen základní rizika, s vyšší variantou budete mít naopak pokrytou širokou škálu hrozeb.
 • Rozsah pojištění:
  • Pojištění odpovědnosti – pro případy, kdy neúmyslně způsobíte škodu třetí osobě na zdraví nebo majetku. Například někoho srazíte na cyklostezce nebo sjezdovce.
  • Úrazové pojištění – finanční odškodnění, když vám úraz způsobí trvalé následky.
  • Pojištění zavazadel – v případě jejich poškození, ztráty či odcizení vám bude vyplacena finanční náhrada až do výše limitu.
  • Autoasistence – vhodné pro všechny, kdo na dovolenou jednou autem. Postará se o opravu vozu, jeho odtah, zajištění náhradního vozidla atd.
  • Storno cesty – úhrada stornovacích poplatků při zrušení cesty, letenek, jízdenek, ubytování či zájezdu.
 • Sportovní aktivity – pojištění zimních sportů, rizikových sportů, extrémních sportů, organizovaných sportů. Přesné informace, který sport spadá do jaké kategorie, najdete v pojistných podmínkách jednotlivých produktů.

Sjednání online cestovního pojištění

Ve srovnání cestovního pojištění vyberete produkt, vyplníte podrobnější kontaktní údaje o pojištěných osobách – jméno, příjmení, kontaktní informace, rodné číslo. Dále potvrdíte svůj výběr, zvolíte platební metodu a necháte se kalkulačkou dovést až do finále procesu. Smlouva, asistenční kartička a všechny potřebné informace vám pak přijdou během pár minut do e-mailové schránky.

V případě, že byste v průběhu potřebovali pomoct nebo poradit, můžete se obrátit na tým specialistů. Jsou vám k dispozici na telefonu, e-mailem nebo přes chatovací okno.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Ptáte se nás

Online kalkulačka cestovního pojištění vám porovná nabídky pojištění přímo vám na míru. Srovnání je rychlé, nezávazné a zdarma. 

Pro srovnání cestovního pojištění použijte online kalkulačku. Stačí do ní zadat základní údaje o cestujících a plánované cestě do zahraničí. Během chvíle pak uvidíte aktuální nabídky hned od několika pojišťoven. 

Pro získání kalkulace cestovního pojištění stačí jít na webové stránky s online kalkulačkou, zadat základní údaje o cestě a pojištěných a během pár kliknutí myší kalkulaci získáte.

Ano, v online kalkulačce cestovního pojištění získáte nabídky pro cesty turistické (dovolené) i pracovní (administrativní a manuální).

Ano, díky online kalkulačce získáte nabídky cestovního pojištění i s krytím pro riziko koronaviru. Přesné informace o formě a rozsahu zajištění pak najdete v detailních informacích každé nabídky.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.