Nejrychlejší kalkulačka povinného ručení online

Porovnejte si povinné ručení přehledně a nezávazně
  • Stačí vyplnit jen 5 údajů o vás a vašem voze.
  • Hned uvidíte přehledné porovnání povinného ručení.
  • K ruce vám bude specialista, který vás po telefonu provede srovnáním.
  • Povinné ručení si sjednáte online a zelenou kartu dostanete na e-mail.

ccm

+420

Pokračováním na nabídku pojištění potvrzuji, že jsem seznámen s Informacemi o zpracování osobních údajů.

V porovnání najdete povinné ručení od 8 pojišťoven

Chcete si sjednat povinné ručení po telefonu?

Stačí na sebe zanechat telefonní číslo. Obratem se vám ozve specialista a porovná vám nabídky povinného ručení.

+420

Pokračováním na nabídku pojištění potvrzuji, že jsem seznámen s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Jak funguje kalkulačka povinného ručení?

Stačí vyplnit pár údajů o vás a vašem vozidle. Kalkulačka povinného ručení okamžitě vypočítá, na kolik vás pojištění přibližně vyjde u různých pojišťoven. Vy si pak v porovnání jednoduše vyberete to nejvýhodnější pojištění vozidla.

Vrtá vám hlavou, proč se ptáme právě na objem motoru nebo vaše telefonní číslo?

Jak ovlivňuje cenu povinného ručení objem motoru?

Při výpočtu ceny povinného ručení hraje objem motoru jednu z hlavních rolí. Zpravidla platí, že vyšší objem motoru vede k vyšší ceně povinného ručení.

Objem motoru má ale na cenu povinného ručení rok od roku menší vliv. Pojišťovny se v posledních letech více zaměřují na lepší analýzu celého trhu. Zvažují už nejen vlastnosti vozu, ale i samotného řidiče.

Proč je důležitý váš rok narození?

Podle statistik pojišťoven totiž častěji bourají mladí a nezkušení řidiči. Mezi rizikové ale zahrnují i řidiče pokročilého věku.

Jaký vliv má velikost bydliště na výpočet povinného ručení?

Po pojišťovnu je důležité, jak velké je riziko, že se připletete k dopravní nehodě. Čím větší město, tím více aut a logicky i vyšší risk nehody.

K čemu potřebujeme vaše telefonní číslo?

Na telefonní číslo vám zavolá specialista na pojištění. Ochotně vám odpoví na všechny otázky a pomůže vám sjednat to nejvýhodnější povinné ručení. Nemusíte mít obavy. Vaše telefonní číslo je v bezpečí. 

Všechny produkty si porovnáte najednou

Do 20 sekund uvidíte přehledné porovnání povinného ručení. Vybírat můžete z nabídky prověřených pojišťoven.

Ušetříte drahocenný čas i peníze

Vyberete si to nejlepší povinné ručení. Specialista na pojištění vám pomůže s papírováním a sjednáním.

K ruce jsou vám specialisté

Rádi vám odpoví na otázky a pomohou s čímkoliv – od výběru povinného ručení po jeho sjednání.

Nejlevnější povinné ručení najdete díky kalkulačce

Užívejte si skvělé služby spolehlivé pojišťovny za nejnižší cenu. Kalkulačka povinného ručení vám spočítá, na kolik vás přibližně vyjde autopojištění u různých pojišťoven. Cena ale není vše.

Specialista na pojištění vozidel s vámi proto probere, co všechno od povinného ručení očekáváte. Odpoví na vaše otázky, do detailu vám porovná všechny nabídky a pomůže s výběrem toho nejvýhodnějšího povinného ručení.

Orientační výpočet vám nestačí? Využijte podrobné kalkulačky povinného ručení na webu Top-Pojištění.cz. Vyplnit ji možná trvá trochu déle, vypočítá vám ale přesnou cenu autopojištění. To si navíc můžete hned sjednat online.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Uzavřít povinné ručení musí každý majitel vozidla, kterému byla přidělena registrační značka nebo technický průkaz a vůz je používán na veřejných komunikacích.

V opačném případě vám hrozí pokuta, a to i v řádech desetitisíců korun. Ideální je tedy ihned potom, co vám pojištění vyprší, sjednat pojištění nové, nebo odevzdat značky od vozidla do depozitu.

Asistenční služba je výpomoc při nehodě nebo poruše vozidla. Mezi základní nabízené služby, které by se měly vztahovat ke každé pojistce povinného ručení, patří příjezd asistenčního vozidla k porouchanému vozidlu a jeho odtažení. U komplexnějších pojistek vám pojišťovna poskytne náhradní vozidlo.

Pokud by se vám asistenční služby, které jsou součástí vašeho povinného ručení, zdály nedostatečné, může si u většiny pojišťoven sjednat asistenční služby navíc.

Ano, ale abyste mohli uzavřít nové povinné ručení, musíte mít nejdříve ukončené pojištění u současné pojišťovny. Novou pojišťovnu si snadno vyhledáte pomocí online kalkulačky, která vám porovná téměř všechny produkty na trhu a přehledně je seřadí podle výhodnosti a vašich požadavků.

Jednotlivé nabídky pojišťoven si mezi sebou porovnáte pomocí online kalkulačky. Tak zjistíte, jak se pohybují ceny povinného ručení, a snadno najdete to nejlevnější.

Ano. K tomu slouží kalkulačka havarijního pojištění. V ní vyplníte pár údajů o vás a vašem vozidle – tovární značku, model a aktuální tržní hodnotu vozu. Ihned se vám zobrazí přehledné srovnání nabídek havarijního pojištění.

Pro objednání stačí kliknout na tlačítko „Koupit“ a vyplnit krátký formulář. Obratem vám přijdou všechny potřebné dokumenty na e-mail.

Ano, vozidlo si můžete pojistit už ode dneška. Stačí si srovnat povinné ručení. Obratem vám zavolá specialista na autopojištění a vše s vámi probere.

Ano. Firemní auto si můžete jednoduše a rychle pojistit online.

Klidně si můžete pojistit i firemní flotilu. Jde ale o trochu složitější proces. V případě firemní flotily je totiž nutné každou pojišťovnu požádat o individuální nabídku. To může chvilku trvat. Budete mít ale jasno, kde vám všechna auta pojistí skutečně nejvýhodněji.

Zaplatit povinné ručení můžete hned několika způsoby:

  • kartou online prostřednictvím platební brány GoPay,
  • bankovním převodem na účet Top-Pojištění.cz,
  • vkladem hotovosti na přepážce Fio banky,
  • složenkou na České poště.

Veškeré podrobnosti k platbě najdete přehledně v průvodním e-mailu.

Pojišťovny obvykle umožňují platit povinné ručení jednou, dvakrát nebo čtyřikrát ročně. Většinou se ale vyplatí zaplatit najednou pojistné na celý rok. Některé pojišťovny totiž nabízí slevy za roční platbu pojištění. Které pojišťovny slevy nabízí, zjistíte v porovnání.

Na výši vašeho bonusu má vliv hned několik faktorů. Největší roli ale hraje délka předchozího pojištění a počet vámi zaviněných nehod. Čím déle jste tedy pojištění a řídíte bez nehod, tím vyšší máte bonus. 

Každá pojišťovna má vlastní tabulky a pravidla pro udělení bonusu. Zpravidla ale za každých 12 měsíců bez nehody dostanete přibližně 5% bonus, tedy 5% slevu na pojistném. Maximálně pak můžete získat bonus až 60 %.    

Rádi vám pomůžeme zjistit, jak vysoký je váš bonus. V kalkulačce povinného ručení stačí vyplnit rodné číslo, nebo nám na sebe zanechat kontakt a vše probereme po telefonu.  

Až se na to přijde, bude mu vyměřena pokuta, a to i v řádech desetitisíců korun. To není vše. Navíc bude muset uhradit finanční příspěvek České kanceláři pojistitelů (ČKP) za celé období, kdy vozidlo využíval nepojištěné.  

Vybrali jste si ve srovnání povinné ručení a všechny důležité dokumenty už vám přišly na e-mail? Skvělé, teď už stačí jen zaplatit pojistné. Pojištění totiž začne platit až v den, kdy bude připsána platba na bankovní účet.  

Pojišťovny obvykle umožňují platit povinné ručení jednou, dvakrát nebo čtyřikrát ročně. Některé pojišťovny nabízí slevy za roční platbu pojištění. Které pojišťovny slevy nabízí, zjistíte v našem porovnání. 

Stačí občanský průkaz a velký technický průkaz vozidla.  

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2023 Ušetřeno.cz s.r.o.