Všechny články označené štítkem: Terminovaný vklad

 

Jak nejlépe uložit peníze

Návod 03.01.2016, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Denisa Coufalová

Jak nejlépe uložit peníze

Chramst! To meziroční inflace zase pohltila peníze, které jsme si pracně vydělali. Úroky spořicích účtů klesají a klesají. Být helikoptérou či letadlem, už olizují podvozkem zem. Ale kam tedy uložit peníze nebo investovat, aby se se to vyplatilo? Číst více »

 

Bitva spořicích účtů a termínovaných vkladů: Kde si víc vyděláte?

Analýza 19.05.2015, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Kamila Hamalčíková

Bitva spořicích účtů a termínovaných vkladů: Kde si víc vyděláte?

Když si půjdete uložit peníze do banky, nejvýš vám úroky vyskočí stále u termínovaného vkladu. Ale je to jen o fous. O jak velký výnos se připravíte, když se nebudete chtít vzdát možnosti kdykoli si své peníze vybrat ze spořicího účtu? Číst více »

 

Předčasně zrušit termínovaný vklad? Finanční sebevražda

Článek 04.08.2014, Kategorie: Účty, Autor: Kamila Hamalčíková

Předčasně zrušit termínovaný vklad? Finanční sebevražda

Uložili jste peníze do banky formou termínovaného vkladu, ale najednou naléhavě potřebujete finanční injekci? Peníze z termínovaného vkladu můžete předčasně částečně anebo úplně vybrat. Ale v horších případech na tom proděláte, v lepších přijdete jen o část úroků. Jak vysoké jsou sankce za předčasný výběr? Číst více »

 

Jak zhodnotit úspory

Článek 17.04.2014, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Ušetřeno.cz

Jak zhodnotit úspory

Už dávno je nám jasné, že nechceme-li přicházet o své naspořené peníze, musíme jim najít jiné místo, než je běžný účet nebo domácí prasátko. Tam nám je totiž pomalu a tiše ukrajuje každoroční inflace. Kam tedy peníze uložit, aby se jejich objem naopak zhodnocoval? Rady a tipy vám přinášíme v následujícím článku. Číst více »

 

Jaké jsou možnosti spoření

Článek 24.07.2012, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Ušetřeno.cz

Jaké jsou možnosti spoření

Šetřit peníze nemusíte jen tak, že je nasypete do prasátka nebo zašijete do matrace. Existují mnohem efektivnější způsoby spoření, které Vaše peníze nejen uchovají na horší časy ale také rozmnoží. Číst více »