Úvěr na auto: Našli jsme pro vás ten nejvýhodnější

 

Hledáte způsob, jak zafinancovat nákup automobilu, ale do leasingu se vám moc nechce? Spotřebitelský úvěr pro vás bude vhodnou alternativou. Jak ale nenaletět?

Leasing na auto 

Vyskládat v autosalonu peníze na ruku a odjet ve svém vysněném voze – to si nemůže dovolit každý. Patříte i vy mezi ty, kteří musí hledat jiný způsob financování? Kdysi populární leasingy dnes nahrazují úvěry na auto. Podle České leasingové a finanční společnosti se k nim upíná stále více prodejců aut. Proč?

Leasing: Jste jen nájemcem svého vlastního vozu

Popularita leasingu pomalu reziví jako stará škodovka. Oproti klasickému úvěru totiž prakticky jde o pronájem. Majitelem vozidla totiž nejste vy, ale leasingová společnost. Ta vám navíc zakazuje s pronajatou věcí nakládat, jak se vám zlíbí. Teprve až po doplacení všech splátek a zaplacení zůstatkové ceny stanovené smlouvu vám auto bude říkat pane.

Auto na leasingS leasingem si chvíli počkáte na to, až bude auto skutečně vaše. 

A právě to se mnoha lidem moc nezamlouvá, a tak sahají ke speciálním půjčkám na auto. V takovém případě bude auto ihned vaše. Jenže jak si vybrat z té obrovské nabídky tu správnou?

Auto na úvěr: Nenechte se opít rohlíkem

 

Smlouvu neignorujte

Nikdy nepodepisujte smlouvu, kterou si předtím nepřečtete. Těch pár minut vám může ušetřit mnoho nervů a peněz.

 

Úvěr dnes nabízí mnoho prodejců automobilů. Také jste už narazili na nabídku, kdy vyšlo auto na úvěr výrazně levněji než při platbě „na ruku“? Pokud se vám zdá, že tady něco nehraje, jste na správné stopě. Zakopaný pes je v poplatku za sjednání úvěru, který na první pohled nenajdete. Pohybuje se v řádech desetitisíců. A výhodná nabídka je tatam.

Úvěr na autoNevěřte všemu, co vám prodejce navykládá. 

Vůbec začíst se do úvěrové smlouvy je v tomto případě naprostá nutnost. Jedině tak odhalíte všechny nevýhody, o kterých se nahlas nemluví. Prodejci mají své zákazníky totiž dokonale přečtené. Soustředí vaši pozornost na samotnou výši splátky. Nastaví ji tak, aby pro vás byla přijatelná. A ona je. Máte z toho radost, podepisujete smlouvu a bác. Najednou zjistíte, že délka splácení je prodloužená, čeká vás tučný poplatek za sjednání, a když si sečtete celkové náklady, jdou na vás mrákoty. Gratulujeme, naletěli jste.

Auto je sice vaše, ale ručíte jím        

U mnoha půjček na auto je navíc běžné, že vaše vozidlo je předmětem zástavy. Takže velký technický průkaz si bude spokojeně hovět po celou dobu splácení v přihrádce úvěrové společnosti. Co z toho mimo jiné plyne? V případě potřeby nebudete moci jen tak snadno prodat své vozidlo. Nejdříve totiž musíte doplatit zbývající cenu včetně tučných sankčních poplatků za předčasné splácení, a až pak můžete s automobilem nakládat podle svých představ.

Nepřeplácejte zbytečně. Najděte si během pár minut tu nejvýhodnější půjčku!
 

Výhodný úvěr na auto? Kalkulačka spočítá, kolik zaplatíte

Jak by tedy měl vypadat ideální úvěr na auto? Jasné podmínky. Férové jednání. Rychlé vyřízení. Žádné skryté poplatky. Nebo ještě lépe – žádné poplatky. A co je nejdůležitější, neměl by být ručený automobilem. Taky byste neváhali za takových podmínek? Navíc, kdybyste měli jistotu, že splátku dokážete každý měsíc bez problémů uhradit.

Kolik měsíčně zaplatíte za svůj vysněný vůz? Spočítat splátky

Pátrali jsme po něm a zeptali jsme se finanční specialistky Pavly Rýznarové, zda na trhu něco takového vůbec existuje. Ano, existuje. „Takové podmínky nabízí  AutoPůjčka od Equa bank. Kromě výhodného úroku a nulových poplatků neručíte svým vozidlem. A to je na trhu autopůjček naprosto ojedinělé.“

AutoPůjčku od Equa bank si navíc podle Rýznarové můžete vyřídit bez zdlouhavého papírování i online z pohodlí domova. Do 1 minuty víte, jestli byla vaše půjčka schválena.

Výhody AutoPůjčky od Equa bank v kostce

Úvěr na auto 

  • Úroková míra od 4,8 % p.a.
  • Bez akontace a poplatků.
  • Okamžitě jste vlastníkem automobilu
  • Žádné zdlouhavé papírování a schvalování.
  • O půjčku můžete zažádat online.
  • Půjčku máte schválenou do 1 minuty.
  • Mimořádná splátka vás nic nestojí.
  • Doba splatnosti je čistě na vás.
  • V případně nutnosti můžete auto ihned prodat.
 
K AutoPůjčce ve výši alespoň 50 000 Kč dostanete jako dárek 3 poukázky na ověření vozidla systémem Autotracer typu Standard od společnosti Cebia. Při sjednání stačí zadat promo kód „AUTO“.
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 76