Pojištění motorky

Sjednejte si výhodné povinné i havarijní pojištění na motorku. Pro aktuální přehled nabídek vyzkoušejte online kalkulačku, která vám během pár minut ukáže srovnání produktů hned od několika předních pojišťoven.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ

Cenově výhodné pojištění motorky

Kalkulačka pojištění motorky

Kalkulačka pojištění motorky

Pro přehled aktuálních nabídek pojištění na motorku stačí využít online kalkulačku povinného ručení.

Srovnání pojištění do 2 minut

Srovnání pojištění do 2 minut

Přehled nabídek výhodného povinného i havarijního pojištění na motorku získáte během chvíle a z pohodlí domova.

Důležité dokumenty dostanete do e-mailu

Důležité dokumenty dostanete do e-mailu

Pojištění na motorku sjednáte snadno online. Smlouva, zelená karta a všechny další dokumenty vám přijdou do e-mailu.

Povinné a havarijní pojištění motorky

Povinné ručení na motorku, které se vztahuje na škody způsobené jejím provozem, si můžete sjednat celoroční nebo jen na určitou část roku. Například pro letní období, kdy se na motorce jezdí nejvíce. Pro další měsíce pak jednoduše dáte poznávací značku do depozitu na nejbližším obecním úřadu s rozšířenou působností.

Také havarijní pojištění je možné sjednat si pouze pro určité měsíce. Tuto pojistku, která kryje škody na vašem stroji, můžete uzavřít pro sportovní motorku, klasický moped i skútr.

Srovnání povinného ručení

Chcete si sjednat povinné ručení po telefonu?

Stačí na sebe zanechat telefonní číslo. Obratem se vám ozve specialista a porovná vám nabídky povinného ručení.

+420

Pokračováním na nabídku pojištění potvrzuji, že jsem seznámen s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Cena pojištění na motorku

Cena povinného ručení na motorku je individuální. Ovlivňují ji totiž parametry motorky, jako je:

  • model,
  • výkon,
  • rok výroby.

A dále také údaje o řidiči, obdobně jako tomu je u klasického povinného ručení. Pokud jezdíte bez nehod, můžete navíc získat slevové bonusy až do výše 60 %.

Havarijní pojištění u motorek bývá vyšší než u automobilů. Proto si havarijní pojištění sjednejte především v případě, kdy máte nový a dražší stroj. Pojištění motorky se vztahuje na běžná rizika jako je pojištění motorky proti krádeži, havárii, přírodním živlům a vandalismu. 

spočítejte si své povinné ručení

Důležité informace o pojištění motorky

S pojištěním motorky se pojí několik zajímavých informací a specifik. Pojďme se na ně podívat.

Cestovní pojištění motorky

Na motorce spousta lidí jezdí v létě po světě. Proto byste si pro tuto příležitost měli sjednat také odpovídající cestovní pojištění motorky na dovolenou. To by mělo obsahovat zajištění pro lékařské ošetření, pobyt v nemocnici a případné transporty. Zahrnout byste měli také pojištění svých zavazadel. Předem se také podívejte na výluky z cestovního pojištění na motorce, které najdete v pojistných podmínkách.

Běžný provoz motorky versus rizikový sport

Motorka je považována za klasický dopravní prostředek, pokud ji používáte ke standardní přepravě z místa na místo. A to jak doma, tak v zahraničí. 

V případě, že se svou motorkou ale plánujete vyrazit do náročnějšího terénu, můžete se na tuto aktivitu pohlížet jako na adrenalinový a rizikový sport. Do obdobné kategorie spadá také motoristický sport (motorkářská soutěž, trénink, cesta po nevyznačených stezkách atd.). V takových případech je nutné k základnímu pojištění připojistit i sportovní činnost (případně rizikový nebo extrémní sport – dle úhlu pohledu dané pojišťovny).

Online kalkulačka pojištění motorky

Pro získání nabídek povinného i havarijního pojištění motorky využijte online kalkulačku pojištění motorky. V ní během pár kliknutí myší uvidíte přehledně, zdarma a nezávazně srovnané nabídky hned od několik předních pojišťoven na českém trhu. 

Kalkulačka povinného ručení

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

V první řadě jsou to parametry samotné motorky – její model, typ, výkon, rok výroby. Dále pak údaje o pojistníkovi. U havarijního pojištění hraje roli také hodnota stroje, zvolená rizika a výše spoluúčasti.

Pro zjištění aktuální ceny pojištění na motorku stačí využít online kalkulačku, díky které během pár minut získáte zdarma a nezávazně srovnané nabídky hned od několika předních pojišťoven na trhu.

Havarijní pojištění na motorku si sjednejte především v případě, kdy vlastníte nový a dražší stroj. U starších modelů je sjednání této pojistky na zváženou.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.