Refinancujte online s úrokem od 5,08 %

Převeďte si hypotéku k jiné bance, a snižte si tak úrok i splátky. Navíc ušetříte 2 000 Kč za vklad do katastru, který zaplatíme za vás.

Pokračovat do kalkulačky

Refinancování hypotéky: Srovnání nabídek 15 bank za 2 minuty

 • Refinancovat 
  můžete kdykoli

 • Stačí mít hypotéku uzavřenou v letech 2016 až 2021. Koukněte se do nejčastějších otázek na přesnou úsporu.

 • S papírováním
  rádi pomůžeme

 • Připravíme vám smlouvy, zařídíme výpovědi, domluvíme schůzku online i v bance, zkrátka vše, co bude potřeba. 

 • K ruce jsou vám 
  specialisté

 • Rádi s vámi po telefonu probereme všechny otázky a pomůžeme vám s čímkoliv od výběru po sjednání.

Jak refinancování hypotéky probíhá?

Při refinancování zkrátka vyměníte starou hypotéku za novou. Banka tedy splatí váš původní úvěr a poskytne vám nový. Refinancovat můžete u jiné banky, na úpravě hypotéky se ale můžete dohodnout i s tou stávající. Záleží, kde získáte ty nejvýhodnější podmínky.

Pokud chcete zjistit, jaký úrok můžete díky refinancování získat, vyzkoušejte naši kalkulačku refinancování hypoték. Obratem se vám ozve specialista na hypoteční úvěry a představí vám ty nejlepší možnosti refinancování na trhu.

Konec fixace? Refinancování hypotéky neodkládejte

Končí vám letos fixace? Na nic nečekejte a poohlédněte se po nové hypotéce co nejdřív. Úrokovou sazbu si totiž můžete zamluvit už teď. Hypotéku tak budete mít za stávajících podmínek, i když konec fixace je ještě daleko.

Zjistěte, jaký úrok můžete teď získat, pokud se rozhodnete pro refinancování hypotéky. Kalkulačka vám vypočítá navíc i výši měsíční splátky.

Jaké jsou nejčastější důvody pro refinancování hypotéky?

Nejste spokojení se svou hypotéku, ale váháte, jestli je refinancování pro vás ta správná volba? Přečtěte si, proč lidé nejčastěji svou hypotéku refinancují.

Konec fixace – na konci fixace vám většinou banka, která hypotéku poskytla, nabídne novou úrokovou sazbu. Ta je obvykle mnohem vyšší, což znamená i vyšší měsíční splátky. V takovém okamžiku se vždy vyplatí využít hypoteční kalkulačku a zjistit, jakou nabídku můžete dostat u konkurence.

Lepší úrok nebo podmínky – hypotéka je často závazek na mnoho let. Nabízené úrokové sazby se přitom mění každý měsíc. Spousta lidí se tak při velkém propadu úroků rozhodne hypotéku refinancovat.

Vyšší cena nemovitosti – v posledních letech ceny nemovitostí pořád rostou. Díky vyšší hodnotě zástavy můžete refinancováním získat výrazně lepší podmínky hypotéky.

Navýšení hypotéky – během refinancování si můžete hypotéku navýšit a získat tak peníze třeba na rekonstrukci. V takovém případě je ale refinancování o něco složitější, protože si banka bude chtít znovu ověřit vaši schopnost úvěr splácet.

Zlepšujeme se jen díky tomu, že jsou naši zákazníci nároční

Přečtěte si, proč jsou s námi spokojeni i za co nám dávají za uši.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Reprezentativní příklad

Výše úvěru: 3 350 000 Kč, doba splatnosti 25 let, počet splátek: 300, měsíční splátka: 23 019 Kč, úroková sazba: 6,69 % ročně s fixací na 5 let, RPSN: 7,13 %, celková částka zaplacená klientem: 7 005 391 Kč. Jednorázové poplatky: za poskytnutí: 0 Kč, za ocenění nemovitosti: 0 Kč, za návrh na vklad zástavního práva: 2 000 Kč, za ověření podpisů: 60 Kč, za čerpání úvěru na základě podaného návrhu na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí: 1 900 Kč, za první čerpání úvěru zadané přes pobočku nebo korespondenčně: 500 Kč (při využití Hypoteční zóny 0 Kč), za pokyn k výmazu zástavního práva z katastru na konci hypotéky: 2 500 Kč. Pravidelné poplatky: správa hypotéky: 0 Kč, výpis elektronicky: 0 Kč, životní pojištění: 0 Kč, pojištění nemovitosti: 299 Kč, zaslání potvrzení o výši zaplacených úroků poštou: 100 Kč/rok.

Ostatní často hledají

Kalkulačka hypoték Nejvýhodnější hypotéka Srovnání půjček od jednotlivých poskytovatelů Účelové hypotéky Co je to předhypotéka Proč se nebát hypotéky? 5 nejčastějších mýtů Co je to obrácená hypotéka Konsolidace půjček Půjčka na bydlení Oddlužení