Srovnejte si nabídky volání, internetu a TV přes internet

Ať už se stěhujete a hledáte nový internet, nebo chcete výhodnější paušál, pomůžeme vám najít tu nejvýhodnější nabídku ve srovnání – online a do 2 minut.

Srovnání je nezávazné, rychlé a zdarma

Stačí jen 2 minuty

Stačí jen 2 minuty

Z pohodlí gauče si porovnáte ceny i podmínky různých produktů a vyberete si ten nejvýhodnější ve srovnání. 

K ruce jsou vám specialisté

K ruce jsou vám specialisté

Ochotně vám odpoví na všechny otázky a pomohou s čímkoliv od výběru po sjednání.

S papírováním rádi pomůžeme

S papírováním rádi pomůžeme

Vybrané produkty vám rádi pomůžeme sjednat. Připravíme smlouvy, zařídíme výpovědi atd. 

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Chcete volat a posílat SMS do všech sítí zdarma? A k tomu i pořádnou porci dat? Najdeme vám tarif, který splní vaše očekávání. Stačí, když nám na sebe v kalkulačce zanecháte číslo, a my vám rádi představíme nabídku neveřejných tarifů, které jsme pro vás u mobilních operátorů vyjednali. Možná budete překvapeni, jak levně se dnes dá tarif pořídit.

Pokud si ve srovnání tarifů mobilních operátorů najdete takový, který vám vyhovuje, stačí kliknout na tlačítko „Pokračovat“ a vyplnit formulář. Do 1 pracovního dne se vám ozveme, projdeme s vámi všechny detaily tarifu, naplánujeme aktivaci a se vším vám pomůžeme.

To najdete jednoduše díky našemu online srovnání internetových televizí. Zjistíte například, kolik a jaké kanály poskytovatel nabízí nebo kolik dní máte na to, abyste zkoukli svůj oblíbený seriál.

Kabelová televize se od internetové liší tím, že funguje v uzavřené síti. Své pořady tak můžete sledovat jen takzvaně „v dosahu kabelu“ vašeho poskytovatele.

IPTV, nebo také televizi přes internet, lze sledovat kdekoliv, kde máte dostatečně rychlé internetové připojení. Ale představa, že jde o klasické internetové vysílání, je mylná. Na rozdíl od internetového televizního vysílání totiž IPTV putuje po privátní IP síti jen klientům, kteří si ji předplatili.

IPTV se většinou chová jako běžná kabelovka. Operátor k ní dodává buď set-top box, abyste mohli programy bez problémů sledovat na všech moderních TV přijímačích, případně aplikaci pro chytré televize, která set-top box úplně nahradí.

Protože jsou si mobilní tarify virtuálních operátorů často velmi podobné nebo jsou extrémně nevýhodné, zařadili jsme do srovnávání pouze ty, které by vás mohly zajímat. Všechny produkty hlídáme a pravidelně aktualizujeme. Nechybí tak speciální nabídky – tarify pro seniory nebo studenty.

S předplacenou kartou máte volnost. Nemusíte podepisovat smlouvu a neplatíte žádný stálý měsíční poplatek. Problém je, že i za nejlevnější předplacenku si většinou, oproti klasickému paušálu, připlatíte.

Čím víc voláte, píšete SMS a používáte data, tím víc se vyplatí pořídit si paušál. Kromě lepší ceny můžete u operátora získat i slevy na mobilní telefony nebo tablety.

Přenos čísla trvá od 5 do 8 dnů. Záleží na tom, jak se domluvíte s operátorem. K přenosu čísla budete potřebovat ověřovací kód účastníka (tzv. OKU – 14místný kód). OKU dostanete už při uzavření smlouvy, případně při aktivaci tarifu. Stávající zákazníci pak většinou najdou OKU v internetové samoobsluze svého operátora.

Tip: Přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi týkající se přenosu čísla.

Mobilní internet je takovým „internetem sbaleným na cesty“. Připojíte se díky němu prakticky odkudkoliv. Stačí vám k tomu datová flashka nebo SIM karta, kterou jednoduše vložíte do svého notebooku, tabletu či mobilního telefonu. 

Pevný internet funguje jen na jednom místě. Zkrátka, nikam ho nepřenesete. Bez ohledu na to, jestli vám domů vede kabel, nebo vlastníte bezdrátové zařízení. Pokud si doma chcete zařídit vlastní Wi-Fi, budete potřebovat router, ke kterému se připojíte počítačem, mobilem nebo třeba chytrou televizí. 

Vyberte si internet do své domácnosti ve 3 jednoduchých krocích: 

1. Udělejte si přehled  

Zamyslete se nad tím, k čemu budete internet využívat. Na surfování po internetu a čtení e-mailů nebudete potřebovat nejvyšší rychlost. Naopak pokud plánujete sledovat online videa ve vysoké kvalitě, bude se vám rychlý a stabilní internet hodit. 

2. Vyberte si typ internetového připojení 

Zvolíte vedení internetu kabelem nebo vzduchem? Kabelové připojení (xDSL nebo optický kabel) je považováno za stabilnější. K tomu, abyste si mohli vybrat tento typ připojení, ovšem potřebujete v domě nebo bytě přivedený pevný internet kabelem. Pokud ho nemáte, mohla by to být komplikace navíc.  

K připojení vzduchem vám stačí anténa umístěná na balkoně nebo střeše, která bude namířena směrem k nejbližšímu vysílači. Kabel z antény pak vede přímo do Wi-Fi routeru nebo počítače. Dostupnost signálu a umístění antény vám zajistí profesionální technik konkrétního poskytovatele internetu.  

3. Zkontrolujte si dostupnost 

Vždycky si ověřte, že je na vaší adrese dobrý signál. Rychlý internet za super cenu, který ovšem co pět minut vypadává, není ve výsledku zrovna výhra. Srovnejte si všechny nabídky internetu v naší kalkulačce. Stačí zadat adresu a telefonní číslo a my vám zkontrolujeme rychlost a kvalitu připojení, popřípadě vám pomůžeme najít lepší a levnější. 

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.