Nejlevnější mobilní tarify pro seniory a důchodce

Pátráte marně po výhodných mobilních tarifech? S námi se v nabídce zorientujete za pár minut.

POKRAČOVAT DO KALKULAČKY

Který tarif vám padne jako ulitý?

Rychlé srovnání mobilních tarifů pro důchodce

Zabere vám to jen 2 minuty

Z pohodlí gauče si porovnáte všechny produkty a najdete ten nejvýhodnější.

Je to nezávazné a zdarma

Opravdu. Nikdo vám nebude nic nutit a za využití srovnání nezaplatíte ani korunu. 

K ruce jsou vám specialisté

Všichni nám je chválí. Rádi vám pomohou s čímkoliv od výběru tarifu až po sjednání.

Mobilní tarify pro seniory

Jste už v pokročilejším věku nebo máte postarší příbuzné, kteří shání nejvýhodnější mobilní tarif? Pak se možná poohlížíte po speciálních tarifech pro seniory. Z velkých operátorů takový tarif ale nabízí už jen Vodafone. Ostatní operátoři tarify pro důchodce v posledních letech začali postupně ukončovat.

Nevěšte ale hlavu. Nabídka operátorů je i tak bohatá. Díky kalkulačce tarifů si můžete navíc všechny tarify porovnat na jednom místě.

POKRAČOVAT DO KALKULAČKY

Jak si ve srovnání tarifů vybrat ten nejvýhodnější?

Stačí do kalkulačky tarifů vyplnit, kolik si měsíčně přejete SMS, minut a dat. Kalkulačka vám okamžitě najde všechny tarify, které splňují vaše požadavky.

Na co se ale ve srovnání tarifů zaměřit? Pokud měsíčně provoláte stovky minut, ale nepřejete si neomezené volání, pak si dávejte pozor na tarifikaci. Ta udává, jakým způsobem vám bude operátor provolané minuty účtovat. Menší operátoři také stále ještě odlišují ceny podle toho, do jaké sítě voláte. Volání do cizí sítě se vám pak může pořádně prodražit.

Nejste si stále jistí, který tarif je pro vás ten nejvýhodnější? Jeden z našich specialistů vám rád po telefonu pomůže se v nabídkách zorientovat.

SROVNÁNÍ TARIFŮ

Vyplatí se spíš mobilní paušál, nebo předplacená karta?

Utratíte za kredit na předplacené kartě více než 300 Kč měsíčně? Pak pro vás bude s největší pravděpodobností výhodnější spíš paušál. Čím víc totiž voláte, posíláte SMS a využíváte mobilní data, tím víc se obvykle vyplatí pořídit si mobilní tarif. K tarifu většina operátorů nabízí navíc i slevy na mobilní telefony a další své služby za zvýhodněné ceny.

Mezi největší výhody předplacené karty bezesporu patří, že nemusíte podepisovat smlouvu. V dnešní době už ale není důvod se závazků u mobilního tarifu bát. I smlouvu na dobu určitou už totiž dnes můžete ukončit předčasně, aniž byste platili vysoké sankce.

Zlepšujeme se jen díky tomu, že jsou naši zákazníci nároční

Přečtěte si, proč jsou s námi spokojeni i za co nám dávají za uši.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nový mobilní tarif si vyberete ve srovnání za pár minut. Přenést telefonní číslo zvládnete pak už za 5 až 8 dnů (záleží na tom, jak se domluvíte s operátorem). 

Nemusíte vypovídat smlouvu, to za vás zařídí nový operátor. Vám bude stačit znát Ověřovací kód účastníka (tzv. OKU – 14místný číselný kód) a telefonní číslo, které chcete přenést. Dostanete ho písemně SMS, e-mailem nebo při uzavření či aktivaci smlouvy. Pokud byste ho přeci jen ztratili, obraťte se na svého operátora, nebo ho zkuste dohledat v internetové samoobsluze či smlouvě.

Tip: Přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi týkající se přenosu čísla.

S předplacenou kartou máte volnost. Nemusíte podepisovat smlouvu a neplatíte žádný stálý měsíční poplatek. Problém je, že i za nejlevnější předplacenku si většinou, oproti klasickému paušálu, připlatíte.

Čím víc voláte, píšete SMS a používáte data, tím víc se vyplatí pořídit si paušál. Kromě lepší ceny můžete u operátora získat i slevy na mobilní telefony nebo tablety.

Protože jsou si mobilní tarify virtuálních operátorů často velmi podobné, nebo jsou extrémně nevýhodné, zařadili jsme do srovnávání pouze ty, které by vás mohly zajímat. Všechny produkty hlídáme a pravidelně aktualizujeme. Nechybí tak speciální nabídky – tarify pro seniory nebo studenty.

Ne, můžete si nechat to staré. K přenosu čísla slouží Ověřovací kód účastníka (tzv. OKU – 14místný kód). OKU dostanete hned při uzavření smlouvy, nebo aktivaci tarifu. Stávající zákazníci ho obvykle najdou v internetové samoobsluze svého operátora. Přenos čísla trvá jen od 5 do 8 dnů. 

Tip: Přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi týkající se přenosu čísla.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2022 Ušetřeno.cz s.r.o.