Nejlevnější mobilní tarify pro seniory a důchodce

Pátráte marně po výhodných mobilních tarifech? S námi se v nabídce zorientujete za pár minut.

Pokračovat do kalkulačky

Který tarif vám padne jako ulitý?

O2 T-Mobile vodafone Artboard 1

Rychlé srovnání mobilních tarifů pro důchodce

 • Zabere vám to
  jen 2 minuty

 • Z pohodlí gauče si porovnáte všechny produkty a najdete ten nejvýhodnější.

 • Je to nezávazné
  a zdarma

 • Opravdu. Nikdo vám nebude nic nutit a za využití srovnání nezaplatíte ani korunu. 

 • K ruce jsou vám
  specialisté

 • Všichni nám je chválí. Rádi vám pomohou s čímkoliv od výběru tarifu až po sjednání.

Mobilní tarify pro seniory


Jste už v pokročilejším věku nebo máte postarší příbuzné, kteří shání nejvýhodnější mobilní tarif? Pak se možná poohlížíte po speciálních tarifech pro seniory. Z velkých operátorů takový tarif ale nabízí už jen Vodafone. Ostatní operátoři tarify pro důchodce v posledních letech začali postupně ukončovat.

Nevěšte ale hlavu. Nabídka operátorů je i tak bohatá. Díky kalkulačce tarifů si můžete navíc všechny tarify porovnat na jednom místě.

Jak si ve srovnání tarifů vybrat ten nejvýhodnější?


Stačí do kalkulačky tarifů vyplnit, kolik si měsíčně přejete SMS, minut a dat. Kalkulačka vám okamžitě najde všechny tarify, které splňují vaše požadavky.

Na co se ale ve srovnání tarifů zaměřit? Pokud měsíčně provoláte stovky minut, ale nepřejete si neomezené volání, pak si dávejte pozor na tarifikaci. Ta udává, jakým způsobem vám bude operátor provolané minuty účtovat. Menší operátoři také stále ještě odlišují ceny podle toho, do jaké sítě voláte. Volání do cizí sítě se vám pak může pořádně prodražit.

Nejste si stále jistí, který tarif je pro vás ten nejvýhodnější? Jeden z našich specialistů vám rád po telefonu pomůže se v nabídkách zorientovat.

Vyplatí se spíš mobilní paušál, nebo předplacená karta?


Utratíte za kredit na předplacené kartě více než 300 Kč měsíčně? Pak pro vás bude s největší pravděpodobností výhodnější spíš paušál. Čím víc totiž voláte, posíláte SMS a využíváte mobilní data, tím víc se obvykle vyplatí pořídit si mobilní tarif. K tarifu většina operátorů nabízí navíc i slevy na mobilní telefony a další své služby za zvýhodněné ceny.

Mezi největší výhody předplacené karty bezesporu patří, že nemusíte podepisovat smlouvu. V dnešní době už ale není důvod se závazků u mobilního tarifu bát. I smlouvu na dobu určitou už totiž dnes můžete ukončit předčasně, aniž byste platili vysoké sankce.

Zlepšujeme se jen díky tomu, že jsou naši zákazníci nároční

Přečtěte si, proč jsou s námi spokojeni i za co nám dávají za uši.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Ostatní často hledají

Kalkulačka mobilních tarifů Tarify od O2 Tarify od Vodafone Tarify od GoMobil Předplacené karty Jak změnit operátora? Vodafone: Jak najít OKU kód? O2: Jak najít OKU kód? T-Mobile: Jak najít OKU kód? Neomezené tarify Studentské tarify