Cestovní pojištění online

Objevujte svět bezpečně i během pandemie covid-19. Srovnejte si online nabídky cestovního pojištění na jednom místě a do 2 minut najdete tu nejvýhodnější.

Pokračovat do kalkulačky

Srovnání poskytuje Top-Pojištění.cz

Porovnejte si nabídky cestovního pojištění online

 • Stačí párkrát
  kliknout myší

 • Z pohodlí gauče si porovnáte ceny i podmínky všech produktů na trhu a najdete ten nejvýhodnější.

 • Žádné zbytečné
  papírování

 • Smlouvu uzavřete a podepíšete jednoduše přes internet. Zabere vám to jenom 5 minut. Platí ihned.

 • Online sleva
  až 50 %

 • Pokud si přes Top-Pojištění.cz sjednáte cestovní pojištění online, zaplatíte až o polovinu méně.

Srovnání cestovního pojištění

Cestovní pojištění vás ochrání ať už vyrážíte do sousedních států, nebo na druhý konec světa. Ze základního pojištění se hradí nezbytné náklady, které vznikly během pojistné doby. To znamená, že vám pojištění pokryje případné léčebné výlohy při nemoci a úrazech, asistenční služby i repatriaci. 

Pokud se chystáte vycestovat, pojištění byste si měli rozhodně uzavřít. Nejlepší je začít podle toho, co plánujete na cestách dělat. Jiný typ pojištění se bude hodit pro pracovní cestu, jiný pro dovolenou s dětmi nebo pro adrenalinové sporty.

Díky online srovnání si lehce dohledáte všechna cestovní pojištění na jednom místě. A vyberte si to, které bude vyhovovat přesně vašim požadavkům. 
 

Na co koukat v porovnání cestovního pojištění

Určitě vás jako první parametr napadne cena. Ano, cena cestovního pojištění hraje také roli, ale určitě byste ho neměli vybírat jen podle toho.

Cenu pojištění totiž ovlivňuje několik faktorů – místo pobytu, rozsah krytí škod, výše pojistných limitů, typ cesty, ale i třeba aktivity, které plánujete na cestách dělat. Proto ne vždy je to nejlevnější pojištění to nejlepší.

Vyplatí se koukat i po různých připojištěních. Připojistit si můžete vyšší limity krytí pro léčebné výlohy nebo nadstandardní asistenční a právní služby. Dále si můžete sjednat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel nebo pojištění storna.

Jak kryje cestovní pojištění covid-19?

Vyrážíte na cesty a chcete mít jistotu, že vás covid-19 nezaskočí? Porovnejte si pojištění, která kryjí rizika spojená s tímto onemocněním, pomocí kalkulačky cestovního pojištění.

 

Covid-19: Cestovní pojištění pro všechna rizika

Pokud chytíte covid-19 v cizině, může se vám výlet podstatně prodražit. Nejde ale jen o výdaje za léčbu. Nezapomínejte, že i při lehkém průběhu se budete muset několik dní izolovat. Karanténa je přitom často nákladná a může vám ještě zhatit plány na návrat do ČR.

Pojišťovny proto většinou nabízí 2 typy cestovního pojištění – plné a částečné. Jak tedy poznáte, která rizika spojená s covid-19 cestovní pojištění kryje? Odpověď najdete v našem porovnání.

Plné krytí: V případě onemocnění koronavirem, vám pojišťovna proplatí léčebné náklady, karanténu i cestu zpět do České republiky, pokud nebudete moci využít původní let.

Částečné krytí: Pojištění kryje pouze některá rizika – většinou jde jen o výdaje na léčbu. Pojišťovna vám tak například neproplatí náklady na karanténu nebo náhradní cestu zpět do ČR.

 

V jakých zemích cestovní pojištění kryje rizika spojená s covid-19?

Nebezpečí, že chytíte koronavirus, není stejné ve všech zemích světa. Pojišťovny proto také rozlišují, jak vysoké riziko nákazy ve vaší destinaci hrozí. Jaká cestovní pojištění ve srovnání najdete?

Dle destinace: Takto označená cestovní pojištění se vztahují pouze na země, které Ministerstvo zahraničních věcí ČR nepovažuje za rizikové.

Kamkoliv: Toto cestovní pojištění vás při onemocnění koronavirem podrží kdekoliv. Nemusíte tedy řešit, jak vysoké nebezpečí nákazy hrozí ve vaší destinaci. Nezapomeňte se ale pojistit pro případ vysokých nákladů na léčbu a karanténu. Vyplatí se také zkontrolovat, jestli pojištění kryje všechna rizika covid-19.

Zlepšujeme se jen díky tomu, že jsou naši zákazníci nároční

Přečtěte si, proč jsou s námi spokojeni i za co nám dávají za uši.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Ostatní často hledají

Kalkulačka cestovního pojištění Pojištění online Cestovní pojištění pro seniory Spořicí účty – Srovnání Povinné ručení – Srovnání online Cestovní pojištění na hory Cestovní pojištění Kalkulačka povinného ručení Pojištění domácnosti Kalkulačka pojištění domácnosti