Srovnejte si nabídky povinného ručení online

Najděte tu nejvýhodnější pro vás, 

a buďte za volantem naprosto v klidu.

 

S námi ušetří 85 % řidičů

 

Srovnáte

Zdarma a nezávazně.
Zabere to 2 minuty.

Vyberete

Jednoduše. Kalkulačka vám produkty seřadí.

Jezdíte

Ihned. Zelenou kartu vám pošleme do e-mailu.

Jaká rizika vám pokryje povinné ručení?

  • Škody na cizím vozidle.

  • Trvalé následky cestujících.

  • Zaviněnou ekologickou havárii.

  • Škody na svodidlech, plotě nebo domě.

Máte otázky? Od toho tu jsme

Uzavřít povinné ručení musí každý majitel vozidla, kterému byla přidělena registrační značka nebo technický průkaz a je používáno na veřejných komunikacích. V opačném případě vám hrozí pokuta, a to i v řádech desetitisíců korun. Ideální je tedy ihned potom, co vám pojištění vyprší, nejpozději však do následujícího dne, sjednat pojištění nové, nebo odevzdat značky od vozidla do depozitu.

Jedná se o poskytnutí pomoci při nehodě nebo poruše vozidla. Mezi základní nabízené služby, které by se měly vztahovat ke každé pojistce povinného ručení, patří příjezd asistenčního vozidla k porouchanému vozidlu a jeho odtažení. U komplexnějších pojistek se můžete setkat také s poskytnutím náhradního vozidla, nebo dokonce i proplacením přenocování v hotelu, pokud by to okolnosti vyžadovaly.

Pokud by se vám asistenční služby, které jsou součástí vašeho povinného ručení, zdály nedostatečné, může si u většiny pojišťoven sjednat asistenční služby navíc.

Ano, ale abyste mohli uzavřít nové povinné ručení (změnit pojišťovnu), musíte nejdříve mít ukončené pojištění u současné pojišťovny. Novou pojišťovnu si snadno vyhledáte pomocí online kalkulačky, která vám porovná téměř všechny produkty na trhu a přehledně je seřadí podle výhodnosti a vašich požadavků.

Jednotlivé nabídky pojišťoven si mezi sebou porovnáte pomocí online kalkulačky. Tak zjistíte, v jakých hodnotách se pohybují ceny povinného ručení, a snadno najdete to nejlevnější.

Ano. V kalkulačce havarijního pojištění vyberte vaše vozidlo (tovární značku a model) a vyplňte pár základních údajů. Dále zadejte aktuální tržní hodnotu vozidla (= pojistná částka) a další doplňující informace. Nyní už jen stačí zvolit druh pojistných rizik, výši spoluúčasti a základní údaje o vás. Ihned poté se Vám zobrazí přehledný graf s nabídkou možností havarijního pojištění (přehledné srovnání 7 pojišťoven). Pro objednání havarijního pojištění online stiskněte tlačítko "Koupit" a následně vyplňte krátký formulář. Obratem obdržíte veškeré pojistné dokumenty do vaší e-mailové schránky.

Napsali jsme o povinném ručení

Pachové ohradníky: Konec vyděšeným očím na silnicích

Každý řidič ví, jak nebezpečný je střet se zvěří. Přestože n...

Pojišťovny zaplatí škodu i za úředně zaniklá auta v polopřevodu

„Mrtvé duše“ českých automobilů budou stále brázdit naše sil...

Návod: Jak postupovat při dopravní nehodě

Nebezpečná ledovka a sníh bude strašit řidiče i v následujíc...

Polopřevody aut mohou připravit tisíce řidičů o povinné ručení

Nedořešené polopřevody aut z minulosti představují tika...

Ušetřete až 70 % na povinném ručení auta

Najít nejlevnější povinné ručení