Srovnání cen energií 2024

Najděte si levnějšího dodavatele a snižte si účty za energie. 

Vyberte si, na čem chcete začít šetřit.

Porovnání energií zabere jen pár minut

Hned uvidíte možnou úsporu

Hned uvidíte možnou úsporu

Ceny různých dodavatelů si můžete porovnat na základě pouhých pár údajů. Stačí k tomu vaše poštovní směrovací číslo a distribuční sazba.

Porovnáme vám ceníky různých dodavatelů

Porovnáme vám ceníky různých dodavatelů

Naši specialisté na energetiku vám po telefonu porovnají ceníky. Vy si vyberete ten nejvýhodnější.

K ruce jsou vám naši specialisté

K ruce jsou vám naši specialisté

Po telefonu vám odpoví na všechny otázky a pomohou s čímkoliv – od výběru po sjednání.

Pomůžeme vám s výběrem férového dodavatele

Nechcete ztrácet čas porovnáváním dodavatelů elektřiny? Uděláme to za vás. Stačí nahrát poslední fakturu. My pro vás rovnou vypátráme ideální nabídku a představíme vám ji po telefonu. Nezávazně a zdarma.

PŘIPRAVTE MI NABÍDKU

Co je srovnání cen energií?

Platby za energie patří k těm nejvyšším výdajům za celou domácnost. Srovnání cen energií vám pomůže okamžitě zjistit, jestli za elektřinu a plyn zbytečně nepřeplácíte.

Stačí vyplnit kalkulačku elektřiny nebo kalkulačku plynu.

Čím přesněji online kalkulačku vyplníte, tím lépe vám spočítáme, kolik změnou dodavatele ušetříte.

Jak srovnání energií funguje?

Díky srovnání energií můžete ušetřit i tisíce korun ročně. Jak ale funguje?

Vyplníte kalkulačku elektřiny nebo kalkulačku plynu. Jde jen o pár údajů o vaší spotřebě a o odběrném místě.

Ve srovnání okamžitě uvidíte nabídky od desítek dodavatelů energií. Porovnat si je můžete třeba podle ceny za 1 MWh nebo výše měsíčních poplatků.

Vyberete si nejvýhodnější nabídku. K ruce vám bude náš specialista na energetiku. Ten vám po telefonu rád vysvětlí rozdíly mezi dodavateli a jejich nabídkami, také vám odpoví na případné otázky.

Změnu dodavatele vyřešíte jednoduše z pohodlí domova. S veškerým papírováním vám rádi pomůžeme.

5 důvodů, proč využít srovnání cen energií online

  1. Srovnání máte hned. Během okamžiku uvidíte cenové nabídky jednotlivých dodavatelů.
  2. Porovnání je nezávazné a zdarma.
  3. Můžete si porovnat ceny, podmínky i výši záloh. To vše na jednom místě.
  4. Pokud budete mít nějaké otázky, naši specialisté vám na ně rádi odpoví.
  5. Vybrané nabídky vám pomůžeme sjednat nebo si je můžete sjednat samy online. S papírováním si tak nemusíte lámat hlavu.

Srovnejte si ceny plynu nebo elektřiny

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Samo sebou. Cena elektřiny i cena plynu se skládá z různých položek. U některých položek o ceně rozhoduje ERÚ. Ty jsou pro všechny dodavatele stejné. Kolik zaplatíte za ostatní položky, si už určuje každý dodavatel sám. Rozdíly jsou často obrovské. Na těchto položkách tak díky změně dodavatele můžete ušetřit i tisíce korun ročně.

Úsporu si snadno spočítáte pomocí naší kalkulačky cen plynu a kalkulačky cen elektřiny. Stačí vyplnit několik údajů. Při výběru dodavatele ale nekoukejte jen na cenu. Důležité jsou i podmínky smlouvy, pověst dodavatele a zkušenosti stávajících zákazníků.

Nebude. Změna dodavatele plynu i elektřiny je zdarma. Jen je potřeba, abyste dodrželi výpovědní lhůtu, kterou máte uvedenou ve smlouvě se současným dodavatelem. Kdybyste totiž smlouvu ukončili předčasně, dodavatel vám za to naúčtuje poplatek. Pokud změnu dodavatele řešíte s námi, nemusíte si s propočítáváním nějakých termínů dělat hlavu, všechno za vás ohlídáme.

Chcete znát další podrobnosti? Tématu, kdy a jak můžete odejít od dodavatele bez sankcí, jsme věnovali celý článek v naší poradně.

To hodně záleží na vaší stávající smlouvě. Pokud máte smlouvu na dobu neurčitou, jde to většinou jako po másle a už za 3 měsíce šetříte s novým dodavatelem. Ošemetnější je to u doby určité. Tam se všechno odvíjí od data, kdy smlouva končí. Nemusíte se ale bát žádných složitostí. Všechno s vámi pečlivě naplánujeme, aby vám to hezky navazovalo a nemuseli jste platit zbytečné poplatky.

Nebudete. Většinu věcí s vámi vyřešíme po telefonu nebo e-mailu. Smlouvy k podpisu vám přiveze kurýr až domů. Přitom si vyfotí všechny důležité dokumenty, které od vás pro změnu dodavatele potřebujeme. Vše pak zase odveze k nám.

Nebo vám můžeme smlouvy poslat Českou poštou. V tom případě si je doma v klidu prostudujete. Pak je podepíšete a v předplacené obálce je pošlete spolu s potřebnými dokumenty na naši adresu.

Nejdříve je potřeba zjistit, u kterého dodavatele vás vyjde elektřina a plyn nejvýhodněji. S tím vám pomůžou naše kalkulačka cen plynu a kalkulačka cen elektřiny. Pamatujte ale, že cena není vždy to nejdůležitější. Prostudujte si i smluvní podmínky, ve kterých se často skrývají nejrůznější kulišárny. Přečtěte si také recenze stávajících zákazníků.

Nechcete si lámat hlavu s výběrem? Stačí nám na sebe nechat telefonní číslo. Jeden z našich energetických specialistů vám zavolá a pomůže. Nebo nám můžete nahrát vaše poslední vyúčtování. My vám vypracujeme nabídku na míru a představíme vám ji po telefonu.

Máme pokrytý téměř celý trh. V našem srovnání najdete 71+ dodavatelů plynu a 56+ dodavatelů elektřiny. A pečlivě dbáme, aby byly všechny produkty aktuální. Můžete si tak být jistí, že vždycky srovnáváte nejaktuálnější ceny.

Pokud by vám nějaký dodavatel ve srovnání náhodou chyběl, napište nám na zmeny@usetreno.cz a my to dáme do pořádku.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.