Nejlepší srovnání hypoték v České republice

Srovnejte úrokové sazby hypoték na jednom místě.
A zjistěte, jak je snížit na minimum.

Srovnáváme nabídky těchto a dalších společností

Jak najít nejlevnější hypotéku?

Naše hypoteční kalkulačka jako jediná na trhu do výpočtu nepromítá dodatečné produkty a podmínky.

Srovnáte nabídky hypoték

Srovnáte nabídky hypoték

Díky srovnání máte na jednom místě základní nabídky hypoték, které odpovídají zadaným kritériím.

Hypotéku si přizpůsobíte

Hypotéku si přizpůsobíte

Jednotlivé nabídky si můžete ještě zlevnit. Ke každé hypotéce vidíte přehled slev, které vám sníží úrok. Je jen na vás, které využijete.

Získejte hypotéku s úrokem už od 2,37 %

Vyjednali jsme pro vás nejvýhodnější nabídku financování bydlení na trhu. Chcete se dozvědět více? Nechte nám na sebe telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

    Děkujeme, brzy se vám ozveme.

    Která hypotéka je pro vás ta pravá?

    Chcete stavět? Už hypotéku máte a toužíte po nižším úroku? Anebo potřebujete větší obnos peněz na něco jiného? Účel hypotéky hraje klíčovou roli!

    home.png Účelová hypotéka

    Hypotékou k vlastnímu bydlení

    Účelová hypotéka je určena výhradně na financování bydlení – slouží ke koupi, výstavbě či rekonstrukci nemovitosti. Je typická nízkou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splatnosti. Její splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti.

    Zjistěte, jaké mýty se často pojí s hypotékami.

    Kalkulačka hypoték
    Refinancování hypoték Refinancování hypotéky

    Refinancováním hypotéky ušetříte

    Refinancování vám umožní snížit měsíční splátky stávající hypotéky a také díky němu můžete dosáhnout nižší úrokové sazby či navýšení vypůjčené částky. Důležitou podmínkou pro refinancování hypotéky je dosavadní řádné splácení té současné.

    Přečtěte si našich 5 tipů, jak na refinancování hypotéky.

    Kalkulačka hypoték
    Automobil Americká hypotéka

    Americká hypotéka nemusí být na bydlení

    Americkou hypotéku můžete využít na cokoliv. Tím se liší od účelové hypotéky, která slouží výhradně na financování bydlení. Mezi její největší přednosti patří nižší úrok ve srovnání s klasickými neúčelovými půjčkami.

    Přečtěte si, proč je pro vás americká hypotéka vhodná.

    Kalkulačka hypoték

    Co vás na srovnání hypoték nejvíce zajímá

    Každý zájemce o hypotéku má specifické požadavky a očekávání, a proto nelze jednoznačně říct, který z hypotečních úvěrů je nejvýhodnější. Naše hypoteční kalkulačka  dokáže na základě vámi zadaných parametrů přesně vypočítat, která z hypoték nejlépe splňuje vaše kritéria a přání.

    Vyplnění kalkulačky hypoték vám nezabere ani dvě minuty. Stačí zadat účel hypotéky, cenu nemovitosti, požadovanou výši úvěru a dobu splácení. Kalkulačka následně nabídne přehledné srovnání hypoték na jednom místě.

    Zobrazené úrokové sazby si navíc můžete snížit. Když si ve srovnání navolíte možnost pojištění či sjednání dodatečných produktů, automaticky se vám přepočítají nové a výrazně výhodnější sazby.

    Pokud se chcete vyhnout složitému porovnání nabídek bank, můžete využít služeb hypotečního poradce. Specialista vypracuje kalkulaci přímo na míru vašim potřebám. Díky tomu ušetříte čas a peníze, ale také se vyhnete zbytečným administrativním chybám.

    Zorientujte se ve světě financí

    Náš specialista Lukáš Kaňok a jeho tým v Ušetřeno.cz znají všechny klady i zápory aktuálně dostupných produktů na trhu. A rádi vám pomohou s výběrem. Neváhejte se na ně obrátit.

    Mohli jste jej vidět například v těchto médiích:

    Zjistěte, kdo vám poskytne nejvýhodnější hypotéku