Největší srovnání neomezených tarifů

Pište, volejte i surfujte bez omezení. Operátora nyní zvládnete změnit rychleji než dříve. Nově se nemusíte starat ani o výpověď smlouvy.

Srovnat neomezené tarify

Ve srovnání najdete neomezené tarify už od 397 Kč

O2 T-Mobile vodafone Artboard 1

Srovnání neomezených mobilních tarifů pro všechny

  • Zabere vám to
    jen 2 minuty

  • Z pohodlí gauče si porovnáte ceny i podmínky všech produktů na trhu a najdete ten nejvýhodnější.

  • S papírováním rádi pomůžeme

  • Připravíme smlouvy, zařídíme výpovědi, pomůžeme s přenosem čísla, který od 1. 4. trvá 2–3 dny, a to zdarma.

  • K ruce jsou vám
    specialisté

  • Všichni nám je chválí. Ochotně vám odpoví na všechny otázky a pomohou s čímkoliv od výběru po sjednání.

Co znamená, že je tarif neomezený?


S neomezeným tarifem vám už nikdy nedojdou data, když zrovna zadáváte důležitou online platbu. Nebudou vám chodit otravná upozornění, že vás každá další SMS stojí balík. A nikdy nebudete muset čekat, až oni zavolají vám, protože vám už došly volné minuty.

Díky neomezenému tarifu se zkrátka nemusíte omezovat – voláte, píšete SMS a surfujete na internetu bez starostí. Nejlevnější neomezený tarif navíc pořídíte už od 397 Kč měsíčně.

Je možné si sjednat i neomezený tarif bez závazku?


Ano, dnes už si můžete klidně sjednat neomezený tarif i bez závazku. Pokud si ale k tarifu pořídíte třeba mobilní telefon nebo jiné zařízení se slevou nebo na splátky, závazku se nevyhnete.

Jak funguje srovnání neomezených tarifů?


Ptáte se, jaký je mezi neomezenými tarify kromě ceny rozdíl? Neomezené tarify se od sebe liší především rychlostí, kterou můžete surfovat na internetu.

Pokud data v telefonu využíváte hlavně k vyřizování e-mailů a ke klasickému brouzdání po internetu,
stačí vám i pomalejší rychlost – například 10 Mb/s. Kdybyste ale chtěli s takovou rychlostí hrát mobilní hry a koukat na filmy v tom nejvyšším rozlišení, už by se vám mohl internet zadrhávat.

V některých případech operátoři nabízí neomezená data s rychlostním limitem. Takové tarify obsahují určité množství dat. Jakmile toto množství vyčerpáte, připojení se vám zpomalí. Můžete tedy klidně dál surfovat po internetu, ale bude trochu pomalejší.

Jestliže potřebujete mít přístup k internetu neustále a nespokojíte se s omezenou rychlostí, pak se v porovnání tarifů poohlédněte po neomezených tarifech s plnou rychlostí. S takovým tarifem budete data vždy stahovat tou nejvyšší možnou rychlostí.

Zlepšujeme se jen díky tomu, že jsou naši zákazníci nároční

Přečtěte si, proč jsou s námi spokojeni i za co nám dávají za uši.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Ostatní často hledají

Kalkulačka mobilních tarifů Tarify od O2 Tarify od Vodafone Tarify od GoMobil Ceny volání Předplacené karty OKU kód Tarify od T-Mobile Tarify pro důchodce Tarify pro studenty Srovnání mobilního internetu Porovnání datových tarifů