Kdo nabízí neomezené tarify?

Nabídka neomezených tarifů na trhu je opravdu široká. Nabízí je zavedení hráči na trhu i malí virtuální operátoři. Jak vypadají jejich nabídky?

virtualni-operatori-ikonka.png Tarify virtuálů

Neomezené tarify virtuálních operátorů

Již mnoho virtuálních operátorů nabízí neomezené tarify. Ceny se pohybují přibližně od 550 Kč měsíčně. Oproti nabídkám zavedených operátorů mohou mít svá omezení, která je třeba vzít v úvahu.

U některých tarifů nejsou v ceně volné SMS, u jiných zase chybí datový balíček. Všímejte si i ceny za MMS, pokud je využíváte.

vodafone-ikonka.png Tarify Vodafone

Vodafone tarify pro neomezené volání

Vodafone neomezený tarif RED LTE pořídíte na 24 měsíců od 749 Kč za měsíc. K tarifu navíc získáte 1,5 GB dat v nejrychlejší rychlosti a MMS zprávy za 4,54 Kč.

Nechcete se vázat na 2 roky? Za variantu neomezeného volání a SMS zpráv bez závazku zaplatíte 936 Kč měsíčně.

o2-ikonka.png Tarify O2

Tarify O2

O2 neomezený tarif FREE CZ vás vyjde na 749 Kč měsíčně při závazku na 24 měsíců. S tímto tarifem získáte 1,5 GB rychlých dat pro připojení k nejrychlejšímu 4G LTE internetu.

Rádi byste si užili volnosti bez závazků? Pak vás stejné služby neomezeného volání vyjdou na 899 Kč měsíčně.

t-mobile-ikonka.png Tarify T-Mobile

T-Mobile neomezené tarify

T-Mobile nabízí neomezených tarifů hned několik. Nesou označení písmeny konfekčních velikostí – od S přes M, L a XL po XXL podle toho, kolik dat obsahují, a jejich ceny startují na 499 Kč.  

 Volné minuty, SMS i data lze bezplatně využívat také v roamingu v Zóně EU.

Mohli jste nás vidět v těchto médiích

Česká televize
iDnes.cz
Blesk
Český Rozhlas

Neomezené tarify: Co vás nejvíc zajímá?

To jednoduše zjistíte, když se podíváte na poslední vyúčtování vašeho operátora. Nelíbí se vám vysoká částka? S neomezenými tarify vás přemrštěné účty nečekají. Oproti běžným tarifům vám navíc odpadají starosti, jestli jste už nespotřebovali volné minuty či SMS zprávy.

Je to jednoduché, vyzkoušejte naše přehledné srovnání tarifů. Najdete v něm i přehled neomezených tarifů, které by pro vás mohly být ideální.

Abyste znali svou nejpřesnější úsporu, přijde vám vhod vědět, kolik minut za měsíc provoláte, kolik SMS zpráv zašlete a kolik dat využijete. Poradí vám buď měsíční vyúčtování, nebo v případě předplacených karet hledejte čísla o útratě v nastavení telefonu.

Nejlepší bude, když vyplníte jednoduchý poptávkový formulář a o tarif na neomezené volání nezávazně zažádáte. Nezabere vám to ani 5 minut.

Jakmile vaši poptávku obdržíme, spojíme se s vámi a pobavíme se o možnostech, jak získat výhodný neomezený tarif. Po telefonu vám rádi představíme i výhodnější neveřejné tarify, které operátoři na internetu běžně zobrazovat nechtějí.

Žádný problém! Převod čísla k jinému operátorovi je opravdu snadný. Stačí, když zažádáte u svého stávajícího operátora o tzv. číslo výpovědi opouštěného poskytovatele (využívá se zkratka ČVOP). Tento unikátní kód poté předáte novému operátorovi a ten už se postará o přenesení telefonního čísla. A zabere to jen 4 dny.

Přečtěte si návod, jak rychle přenést telefonní číslo k jinému operátorovi.

Užitečné rady a tipy, jak na levné volání

Tarif na míru se vyplatí málokomu. Výhodnější jsou ty neomezené

U některých operátorů si můžete složit své telefonické menu ...

6 tipů, jak vybrat výhodný mobilní tarif

Štvou vás vysoké účty za telefon? Provokuje vás soused nebo ...

Labyrint mobilních tarifů: Vyvracíme rozšířené mýty

V nabídce mobilních operátorů se můžete lehce ztratit jako v...

ŠETŘÍME DOMA: 10 jednoduchých tipů, jak ušetřit za telefon

Nezapomeňte na obal, stahujte bezplatné aplikace a příslušen...