Srovnejte si všechny tarify O2

Volejte, pište a datujte o sto šest. Ke štěstí vám stačí nový tarif, který vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Pokračovat do kalkulačky

Jaké jsou výhody O2 tarifů?

  • Slevy a výhodné akční nabídky

  • Díky O2 Výhodám si můžete užívat různé akční nabídky. Mezi ty nejoblíbenější patří třeba slevy na elektroniku a módní oblečení.

  • Nejrychlejší internet díky 5G síti

  • S O2 si nejrychlejší internet užijete už v téměř 60 městech v celé ČR. Další místa budou navíc dál přibývat.

  • Spojením více služeb významně ušetříte

  • Ušetřete díky O2 Spolu. Spojte si mobilní tarify, internet a O2 TV do jednoho balíčku a užívejte si všechny služby za nižší cenu.

Jak si vybrat ten nejvýhodnější O2 tarif?

O2 je jedním z největších českých mobilních operátorů. Není tedy divu, že má i velmi širokou nabídku tarifů. Jak si ale vybrat ten pravý pro vás?

 

O2 tarify pro mladé

Pokud vám ještě nebylo 26 let, O2 tarify pro mladé jsou pro vás tou správnou volbou. Tarify YOU jsou totiž plné dat, a navíc s nimi můžete bezstarostně cestovat po Evropě. Roaming po EU máte v ceně. Největší výhodou ale je, že nemusíte mít žádný studentský průkaz nebo potvrzení o studiu, abyste si mohli tarif pro mladé pořídit. 

 

Když si vystačíte s omezeným množstvím dat

Každý nepotřebuje surfovat na internetu celý den. Proto má O2 v nabídce tarify FREE+. Všechny tyto tarify obsahují neomezené volání a SMS. Vy si jen vyberete, kolik chcete měsíčně dat. Tarify FREE+ se tak hodí, když víte, že vám stačí jen třeba 3 GB dat měsíčně. Výhodou těchto tarifů také je, že vám internet vždy poběží tou nejvyšší rychlostí. U paušálů s neomezenými daty už O2 rychlost připojení totiž často ohraničuje.

 

Neomezené O2 tarify

S jedním z tarifů NEO si můžete užívat neomezené volání, SMS i data. Hlavní rozdíl mezi těmito tarify najdete v rychlosti připojení k internetu. Například s tarifem NEO Modrý si musíte vystačit jen s 10 Mb/s. S touto rychlostí můžete pohodlně sledovat sociální sítě, číst a odesílat e-maily. Pokud byste se chtěli ale dívat na video v HD kvalitě, pak už by se internet začal zadrhávat. Naopak NEO Stříbrný už nabízí nejvyšší rychlost připojení – až 600 MB/s. S takovou rychlostí se už rozhodně nemusíte na internetu nijak omezovat.

 

O2 Spolu pro rodiny, přátele i kolegy

Čím více služeb, tím výhodnější ceny. Do balíčku O2 Spolu si můžete přidat až 6 mobilních tarifů, O2 TV a internet. Pokud tedy máte od O2 více služeb, neváhejte a spojte si je do jednoho balíčku. Ušetřit můžete i tisíce ročně. 

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Ostatní často hledají

OKU kód Kalkulačka mobilních tarifů Tarify od T-mobile Tarify od Vodafone Tarify od GoMobil Jak změnit operátora