Srovnejte si všechny mobilní tarify na jednom místě

Změnit operátora zvládnete mnohem rychleji než dříve. Díky nové novele zákona navíc nemusíte řešit ani výpověď smlouvy.

Pokračovat do kalkulačky

Ve srovnání najdete 259 nabídek tarifů od 43 mobilních operátorů

Srovnání mobilních tarifů je rychlé, přehledné a zdarma

Stačí párkrát kliknout myší

Z pohodlí domova si porovnáte ceny i podmínky různých tarifů. Ten nejvýhodnější najdete za pár minut.

K ruce jsou vám specialisté

Po telefonu vám odpoví na všechny otázky a pomohou s čímkoliv – od výběru po sjednání.

Změnu tarifu vyřešíme za vás

Nový tarif si můžete užívat už za 8 dní. Vše půjde nejrychleji od ruky, když si k porovnání připravíte heslo do klientské zóny vašeho operátora.

Jak pomocí srovnání najít nejvýhodnější mobilní tarif?

Díky online srovnání tarifů najdete jednoduše a za pár minut tarif přesně podle vašich představ. Do kalkulačky tarifů stačí vyplnit, kolik byste si přáli minut, SMS a dat. Skromní rozhodně být nemusíte. V porovnání najdete i neomezené tarify za pár kaček. Jakmile kalkulačku vyplníte, hned uvidíte, který operátor vám nabídne vysněný tarif za nejnižší cenu.

Jak změnit mobilního operátora v 5 jednoduchých krocích?

  1. Ve srovnání mobilních tarifů si vyberte ten nejvýhodnější a řekněte si o něj našemu specialistovi.
  2. Náš specialista vám také pomůže najít OKU (ověřovací kód účastníka) v internetové samoobsluze (online klientské zóně) vašeho operátora. OKU je 14místný kód začínající na osmičku, který slouží k přenosu vašeho telefonního čísla k novému operátorovi.
  3. Nadiktujte OKU našemu specialistovi. Ten za vás podá u starého operátora výpověď a díky OKU zařídí, aby vám zůstalo vaše telefonní číslo.
  4. Během 5 pracovních dnů vám kurýr přiveze smlouvu k podpisu s novou SIM kartou.
  5. Jakmile bude vše podepsáno a vyřízeno, nový operátor vám pošle zprávu s přesným datem, kdy vám zapne výhodnější mobilní tarif. V daný den ráno jen vyměníte v telefonu starou SIM kartu za novou a máte hotovo.

Chcete změnit mobilní tarif, ale máte smlouvou na dobu určitou?

Starý mobilní tarif můžete vyměnit za nový i v případě, že máte smlouvu na dobu určitou. Aby byla ale změna bezplatná, musíte splňovat 3 podmínky.

  1. Uplynuly už alespoň 3 měsíce od podpisu staré smlouvy.
  2. Od stávajícího operátora jste nedostali žádné zařízení se slevou.
  3. Nemáte od operátora nic na splátky.

Nevíte, jestli podmínky splňujete? Využijte naše srovnání tarifů a náš specialista s vámi projde vaši starou smlouvu a zjistí, jestli můžete operátora bezplatně změnit.

NAJÍT NEJVÝHODNĚJŠÍ TARIF

Zlepšujeme se jen díky tomu, že jsou naši zákazníci nároční

Přečtěte si, proč jsou s námi spokojeni i za co nám dávají za uši.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nový mobilní tarif si vyberete ve srovnání za pár minut. Přenést telefonní číslo zvládnete pak už za 5 až 8 dnů. Záleží na tom, jak se domluvíte s operátorem.

Nemusíte sami vypovídat smlouvu, to za vás zařídí nový operátor. Vám bude stačit znát Ověřovací kód účastníka (tzv. OKU – 14místný číselný kód). Pokud OKU neznáte, nezoufejte. Náš specialista vám ho pomůže najít v internetové samoobsluze vašeho operátora nebo ve staré smlouvě.

Tip: Přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi týkající se přenosu čísla.

Vybrali jste si nový mobilní tarif, ale u stávajícího operátora máte smlouvu na dobu určitou? Závazek můžete ukončit předčasně, aniž byste museli platit tučné sankce. Záleží, kdy jste podepsali stávající smlouvu.

Obecně mohou nastat 2 situace:

1. Neplatíte nic

Pokud vypovídáte smlouvu po 3 měsících od doby, kdy jste ji uzavřeli, neplatíte ani korunu.

2. Zaplatíte jen 1/20 paušálů zbývajících do konce smlouvy

Pokud vypovídáte smlouvu do 3 měsíců od doby, kdy jste ji uzavřeli, doplácíte 1/20 zbývajících paušálů.

Jestli jste od svého stávajícího operátora dostali slevu na mobilní telefon, tablet, modem nebo jiné zařízení, má právo po vás chtít, abyste mu ji zpětně proplatili. Pokud máte zařízení na splátky, musíte je doplatit.

Pokud jste fyzická osoba nebo živnostník, žádnou další pokutu vám operátor dát nemůže, a to ani pokud jste uzavřeli smlouvu před 1. 4. 2020. Kdybyste se s takovým jednáním setkali, nebojte se ozvat přímo na Český telekomunikační úřad.

Protože jsou si mobilní tarify virtuálních operátorů často velmi podobné, nebo jsou extrémně nevýhodné, zařadili jsme do srovnávání pouze ty, které by vás mohly zajímat. Všechny produkty hlídáme a pravidelně aktualizujeme. Nechybí tak speciální nabídky – tarify pro seniory nebo studenty.

Pokud chcete se svým číslem přejít k jinému operátorovi, výpověď podávat nemusíte – vyřídí ji za vás váš nový poskytovatel při přenosu čísla.

V ostatních případech výpověď můžete podat písemně, telefonicky nebo osobně na pobočce. Nejjednodušší cestou je předepsaný formulář, který bývá ke stažení na webových stránkách mobilního operátora.

S předplacenou kartou máte volnost. Nemusíte podepisovat smlouvu a neplatíte žádný stálý měsíční poplatek. Problém je, že i za nejlevnější předplacenku si většinou, oproti klasickému paušálu, připlatíte.

Čím víc voláte, píšete SMS a používáte data, tím víc se vyplatí pořídit si paušál. Kromě lepší ceny můžete u operátora získat i slevy na mobilní telefony nebo tablety.

Přenos čísla trvá od 5 do 8 dnů. Záleží na tom, jak se domluvíte s operátorem. K přenosu čísla budete potřebovat Ověřovací kód účastníka (tzv. OKU – 14místný kód). OKU dostanete už při uzavření smlouvy, případně při aktivaci tarifu. Stávající zákazníci pak většinou najdou OKU v internetové samoobsluze svého operátora.

Tip: Přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi týkající se přenosu čísla.

Chcete volat a posílat SMS do všech sítí zdarma? A k tomu i pořádnou porci dat? Najdeme vám tarif, který splní všechna vaše očekávání. Stačí, když nám na sebe v kalkulačce zanecháte číslo, a my vám rádi představíme nabídku neveřejných tarifů, které jsme pro vás u mobilních operátorů vyjednali. Možná budete překvapeni, jak levně se dnes dá tarif pořídit.

Pokud si ve srovnání tarifů mobilních operátorů najdete takový, který vám vyhovuje, stačí kliknout na tlačítko „Pokračovat“ a vyplnit formulář. Do 1 pracovního dne se vám ozveme, projdeme s vámi všechny detaily tarifu, naplánujeme aktivaci a se vším vám pomůžeme.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2022 Ušetřeno.cz s.r.o.