Srovnání nejlevnějších amerických hypoték

Půjčte si výhodně až 5 milionů na cokoliv!
Stačí si ve srovnání vybrat nejlepší nabídku.

Srovnáváme nabídky těchto a dalších bank

Jak najít nejvýhodnější neúčelovou hypotéku?

Banky obvykle zveřejňují úrok, kterého dosáhnete pouze při sjednání dalších produktů. Naše kalkulačka je jiná. Jako jediná na trhu ukáže základní úrok, který si pak můžete sami snížit.

Vyplníte kalkulačku hypoték

Vyplníte kalkulačku hypoték

Zadáte výši hypotéky, dobu splácení a fixaci úroků. Hypoteční kalkulačka ihned spočítá, která americká hypotéka vás vyjde nejlevněji.

Srovnáte neúčelové hypotéky

Srovnáte neúčelové hypotéky

Díky rychlému srovnání máte na jednom místě nabídku hypoték, které odpovídají vašim představám.

Hypotéku si zlevníte

Hypotéku si zlevníte

Nyní máte možnost nabídky ještě zlevnit. Ke každé americké hypotéce vidíte přehled slev, které vám sníží úrok. Záleží na vás, které zvolíte.  

Zorientujte se ve světě financí

Náš specialista Lukáš Kaňok a jeho tým v Ušetřeno.cz znají všechny klady i zápory aktuálně dostupných produktů na trhu. A rádi vám pomohou s výběrem. Neváhejte se na ně obrátit.

Mohli jste jej vidět například v těchto médiích:

Co vás zajímá na porovnání amerických hypoték

Americká hypotéka je typ hypotéky, u které nemusíte dokládat její účel. Můžete ji využít třeba k pořízení automobilu či vybavení domácnosti.  Mnoho lidí ji využívá i k samotnému financování bydlení - vyhovuje jim, že nemusí dokládat žádná potvrzení ani faktury.

Americká hypotéka ale není od běžné hypotéky na bydlení úplně vzdálená. I tato musí být zajištěna zástavním právem k nemovitosti. To je hlavní rozdíl oproti klasickému neúčelovému úvěru, k němuž se mnohdy přirovnává.

Každý, kdo žádá o neúčelovou hypotéku, má různé požadavky a očekávání. Proto nelze jednoznačně určit jednu hypotéku, která by byla vhodná pro všechny.

Naše kalkulačka americké hypotéky vám na základě zadaných parametrů dokáže spočítat, která z hypoték je cenově nejvýhodnější právě pro vás.

Vyplnění kalkulačky amerických hypoték je velmi snadné a zabere vám sotva dvě minuty. Zadáte cenu nemovitosti, výši úvěru, vybranou dobu splácení a fixace úroků. Kalkulačka americké hypotéky následně porovná na jednom místě.

Zobrazené úrokové sazby si navíc můžete snížit různými slevami. Stačí si ve srovnání vybrat pojištění či zvolit sjednání dodatečných produktů. Automaticky vám klesne původní úrok a hypoteční úvěr se rázem stane daleko výhodnější.

Ano, údaje o hypotečních úvěrech pravidelně aktualizujeme. Pečlivě hlídáme úrokové sazby a jednotlivé slevy poskytovatelů hypoték, do srovnání navíc doplňujeme nové nabídky a odstraňujeme ty, které už neplatí.

Hypoteční trh se neustále vyvíjí a pokud chceme nabídnout relevantní srovnání hypoték, musíme vědět o každé sebemenší změně, se kterou banky přijdou.