Pojištění domácnosti

Chraňte svůj domov. Srovnejte si nabídky pojištění domácnosti na jednom místě, do 2 minut najdete tu nejvýhodnější.

POKRAČOVAT DO KALKULAČKY

Srovnání poskytuje Top-Pojištění.cz

Srovnání nabídek pojištění domácnosti na jednom místě

Stačí párkrát kliknout myší

Z pohodlí gauče si porovnáte ceny i podmínky různýh produktů na trhu a najdete ten nejvýhodnější.

Žádné zbytečné papírování

Smlouvu uzavřete jednoduše přes internet a zaplatíte online, nebo převodem. Pojištění platí ihned.

Při sjednání online sleva až 45 %

Pokud si přes Top-Pojištění.cz sjednáte pojištění domácnosti online, zaplatíte až o 45 % méně.

Spočítejte si cenu pojištění domácnosti

Pojištěním chráníte především vybavení, které máte doma. Jde například o nábytek, elektroniku nebo cennosti. Díky online kalkulačce domácího pojištění snadno zjistíte, že bydlet bezpečně nestojí zas tak mnoho.

SPOČÍTAT CENU POJIŠTĚNÍ

Pojištění domácnosti – kalkulačka

Výběr toho nejlepšího pojištění domácnosti vám usnadní online kalkulačka. Stačí vyplnit základní údaje o vašem domově a ve srovnání se vám ukáží nabídky jednotlivých pojišťoven. Ty si mezi sebou snadno porovnáte a vyberete si tu, která vám bude vyhovovat.

Zlepšujeme se díky tomu, že jsou naši zákazníci nároční

Přečtěte si, proč jsou s námi spokojeni i za co nám dávají za uši.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Existuje taková pomůcka. Když obrátíte svoji nemovitost vzhůru nohama, tak vše, co vypadne, kryje pojištění domácnosti a zbytek pojištění nemovitosti. Pojištění domácnosti se tedy vztahuje na vybavení vašeho domu či bytu. Využít jej můžete, když vám například vyteče pračka, vyhoříte, zabouchnete si klíče, nebo když k vám zavítají lupiči. Pojištění nemovitosti naopak chrání jen byt či dům, nikoliv jeho vybavení. 

Pojištění domácnosti se většinou uzavírá na 1 rok s automatickým prodlužováním (prolongací). To znamená, že pokud smlouvu nevypovíte, vždy se vám o další rok prodlouží. Některé pojišťovny vám také za každý rok připočítají bonus za bezeškodný průběh. 

Nezapomeňte ale, že smlouvu je v průběhu trvání pojištění potřeba aktualizovat. Hlavně v případě, kdy si pořídíte nějakou novou věc do domácnosti. 

To záleží na pojišťovně. Lepší je ale mít pojištění domácnosti vlastní a ideálně v kombinaci s pojištěním odpovědnosti občana. Díky tomu budete mít jistotu, že vám pojišťovna proplatí poškození či zničení vašich věcí v domácnosti (celé vaší rodiny), vybavení a součásti bytu patřící majiteli bytu (pronajímateli) i škody, které způsobíte dalším lidem (sousedům).

Pojištění domácnosti se vždy sjednává se spoluúčastí, to znamená, že se podílíte s pojišťovnou na náhradě poměrné části škody. Konkrétní výši spoluúčasti si sami určíte při uzavírání smlouvy. Zpravidla platí, že čím vyšší spoluúčast zvolíte, tím větší vám pojišťovna poskytne slevu.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2022 Ušetřeno.cz s.r.o.