Nejlevnější datové tarify na jednom místě

Porovnejte si online nabídky O2, T-Mobile, Vodafone i dalších operátorů a najděte tu nejvýhodnější pro vás.

POKRAČOVAT DO KALKULAČKY

Který datový tarif vám padne jako ulitý?

Rychlé a přehledné srovnání datových tarifů

Datové tarify si porovnáte za 2 minuty

Z pohodlí gauče si porovnáte ceny i podmínky různých tarifů a najdete ten nejvýhodnější.

Je to nezávazné a zdarma

Opravdu. Nikdo vám nebude nic nutit a za využití srovnání nezaplatíte ani korunu. 

K ruce jsou vám specialisté

Po telefonu vám odpoví na všechny otázky a pomohou s čímkoliv – od výběru po sjednání.

Co je datový tarif?

Datový tarif je určený pouze pro využívání internetu. Neslouží tedy k telefonování nebo psaní SMS.

POROVNAT DATOVÉ TARIFY

Jak vybrat nejlepší datový tarif?

Než se pustíte do vybírání nejlepšího datového tarifu, zjistěte, kolik měsíčně spotřebujete dat. To obvykle najdete přímo v nastavení svého telefonu, případně na faktuře od operátora.

Pokud ale nemůžete využití dat najít, zkuste svou spotřebu odhadnout. Podle Českého telekomunikačního úřadu spotřebuje jeden člověk průměrně 3,1 GB dat měsíčně. Nejlevnější datové tarify většinou neobsahují ale ani 1 GB.

Toto množství ale vystačí pouze na občasné vyřízení e-mailů. Pro sledování TV, streamování a poslouchání muziky je nutné pořídit si tarif s pořádnou kupou dat.  

Při výběru nejlepšího datového tarifu si dávejte také pozor na délku závazku. Zatímco v některých případech si tarif pořídíte zcela bez závazku, jinde je potřeba uzavřít smlouvu i na 2 roky.

Neomezené datové tarify

Jestliže vám jen obyčejné brouzdání po internetu skutečně nestačí a nechcete se nijak omezovat, pak využijte jeden z neomezených tarifů

U tarifů s neomezenými daty si ale vždy dávejte pozor na rychlost. Ta se tarif od tarifu dost podstatně liší. U levných tarifů s neomezenými daty si tak vždy ověřte, jakou rychlost internetu operátor nabízí a za jakých podmínek.  

Rychlost 10 Mb/s obvykle stačí na méně náročné činnosti. Pro pohodlné sledování videí ve vysoké kvalitě už se ale dívejte po mobilním internetu s rychlostí alespoň 20 Mb/s

Porovnat datové tarify

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Srovnání všech nabídek operátorů najdete v naší kalkulačce mobilního internetu. Stačí zadat několik údajů o tom, jak často surfujete po internetu. Hned máte před sebou přehlednou tabulku s datovými tarify, které odpovídají vašim nárokům. Nabídky mobilních operátorů si můžete seřadit podle ceny a o tu nejvýhodnější ihned online zažádat.

Kolik ušetříte, záleží na tom, jak moc využíváte mobilní internet. Nejvíce snížíte náklady, když si vyberete datový tarif přesně odpovídající vaší spotřebě dat. Ještě výhodnější cenu získáte, pokud už jste zákazníkem některého mobilního operátora. A nakonec výhoda, kterou najdete jen u nás – neveřejné nabídky datových tarifů za nižší ceny, než nabízejí sami operátoři. Stačí nám na sebe nechat kontakt a my vám neveřejnou nabídku představíme po telefonu.

Už dávno neplatí, že internet v mobilu je jen pro vyvolené. Cena datových tarifů za poslední léta výrazně klesla, takže si je může dovolit skoro každý. 

Na příležitostné brouzdání po sítí vám postačí menší datový limit kolem 1,5 GB, který pořídíte za několik málo stokorun. V případě, že často cestujete a v rámci své práce potřebujete být neustále na síti, čekejte vyšší ceny. S 10GB datovým tarifem se už přehoupnete přes pět set korun.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2023 Ušetřeno.cz s.r.o.