Porovnejte si všechny druhy financí online

Uvažujete o půjčce, hypotéce, spoření, nebo byste raději osobní účet s vedením zdarma?

Najděte nejvýhodnější nabídku už za 2 minuty.

Porovnání financí zvládnete jednoduše online

Zabere vám to jen 2 minuty

Zabere vám to jen 2 minuty

Z pohodlí domova si porovnáte ceny i podmínky vybraných produktů na trhu a najdete ten nejvýhodnější.

S papírováním rádi pomůžeme

S papírováním rádi pomůžeme

Připravíme vám nové smlouvy, zařídíme výpovědi a další formality. Zkrátka vše, co bude potřeba.

K ruce jsou vám specialisté

K ruce jsou vám specialisté

Všichni nám je chválí. Ochotně vám odpovědí na všechny otázky a pomohou s čímkoliv od výběru po sjednání.

K čemu slouží srovnání financí

Srovnání finančních produktů vám pomůže udělat si přehled o nejlepších nabídkách na trhu. Stačí si v rozcestníku vybrat, o co máte zájem. Ať už si chcete vzít půjčku, hledáte tu nejvýhodnější hypotéku, nový bankovní účet nebo výhodné spoření.

Ve srovnání si pak dohledáte vše důležité – podmínky bank a společností, poplatky za produkt nebo výši úroků. Parametry záleží vždy na konkrétním produktu.

Srovnáváme ověřené bankovní i nebankovní společnosti. Snažíme se pokrýt co největší nabídku finančních produktů, ale celý finanční trh u nás nenajdete. Důvod je jednoduchý. Ne každá nebankovní společnost se chová seriózně, proto je vám, našim klientům, nedoporučujeme.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Úvěr si můžete sjednat jednoduše online. Pokud vámi vybraná banka umožňuje sjednání online, přesměrujeme vás na webové stránky partnera, kde můžete o půjčku zažádat. V opačném případě vám zavolá jeden z našich specialistů a společně se domluvíte na dalším postupu.

Online sjednání půjčky nabízí už většina našich bank. Některé společnosti vám dokonce žádost o úvěr online i schválí. Díky tomu nemusíte chodit na pobočku a peníze můžete mít na účtu už během pár dní.

To je jednoduché. Zpravidla se o vše postará vaše nová banka, vy si tak nemusíte s ničím dělat starosti. V opačném případě stačí, když si stáhnete a vyplníte formulář: „Žádost o změnu banky“ a odnesete jej do banky, kde jste měli doposud vedený běžný účet. Změna trvá maximálně 15 dní.

Pozor: V některých případech banku změnit nejde. Například pokud ze stávajícího účtu splácíte hypotéku. Nebo si banky mohou za zrušení účtovat poplatky.

Registr dlužníků je databáze fyzických osob, které dluží nebo někdy v minulosti dlužily peníze. Při posuzování žádosti o půjčku do něj nahlíží všechny banky

Nejznámější registry dlužníků:

  • Bankovní registr klientských informací (BRKI)
  • Společnost Czech Banking Credit Bureau, a. s. (CBCB)
  • Nebankovní registr klientských informací (NRKI)
  • Sdružení na ochranu leasingu a úvěrů spotřebitelům (SOLUS)

Některé nebankovní instituce lákají své klienty na to, že do registrů dlužníků nenahlížejí. Riziko, které jim taková půjčka přináší, si ale kompenzují vyššími úroky.

Ne, nemusíte. Banka vám peníze zašle na stávající bankovní účet (jehož jste vlastníkem). Někdy ale může být výhodné mít účet u stejné banky, u které žádáte o půjčku. Například nebudete muset dokládat tolik dokumentů a jako dlouholetý klient můžete získat i výhodnější podmínky.

Některé banky zvládnou žádost zpracovat a schválit do 2 dnů. Rychlost vyřízení hypotéky záleží ale především na tom, za jak dlouho doložíte všechny potřebné dokumenty. Roli hraje také výběr banky a pobočky. Některé mohou být vytíženější.

U většiny produktů ve srovnání hypoték můžete odeslat tzv. nezávaznou poptávku. My se vám k ní ozveme a s výběrem hypotéky vám pomůžeme. V ostatních případech vás nasměrujeme přímo na stránky vybrané banky, kde najdete všechny potřebné informace, jak o hypotéku zažádat.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.