Celoroční cestovní pojištění

Cestujete do zahraničí často na dovolené nebo služební cesty? Plánujete dlouhodobý pobyt mimo Českou republiku? V tom případě si sjednejte celoroční cestovní pojištění. 

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Proč si sjednat celoroční cestovní pojištění?

Spousta cest, jedno pojištění

Spousta cest, jedno pojištění

Díky tomu, že si sjednáte cestovní pojištění na rok, nemusíte řešit před každým odjezdem novou pojistku. 

Rychlé a jednoduché sjednání

Rychlé a jednoduché sjednání

Vybrané celoroční cestovní pojištění si za pár minut jednoduše sjednáte online. Dokumenty vám pak přijdou na e-mail. 

Vysoké limity i šikovná připojištění

Vysoké limity i šikovná připojištění

Celoroční cestovní pojištění vám nabízí vysoké pojistné limity léčebných výloh, pojištění odpovědnosti i celou řadu užitečných připojištění. 

Co je to celoroční cestovní pojištění?

Cestovní pojištění na rok se hodí pro všechny, kdo pravidelně cestují do zahraničí za prací, zábavou nebo sportem. Díky celoročnímu pojištění nebudete muset před každým odjezdem řešit sjednání nové pojistky. 

Celoroční cestovní pojištění se o vás také postará v případech, na které nebude stačit Evropský zdravotní průkaz EHIC, který platí jen ve státních zařízeních EU a jen pro některé výkony. 

Ve výsledku vám tedy ušetří čas, peníze i starosti na všech vašich zahraničních cestách.  

Výhody celoročního cestovního pojištění

K hlavním výhodám cestovního pojištění na rok patří vysoké limity pojistného plnění, a to jak u pojištění léčebných výloh (pro ošetření, hospitalizaci, repatriaci, náklady spojené s covid-19), tak pro pojištění odpovědnosti. Tzn. pro případy, kdy neúmyslně způsobíte škodu na zdraví či majetku někomu jinému (například při srážce na cyklostezce, sjezdovce).

U celoročního pojištění si také můžete sjednat celou řadu užitečných připojištění – například zavazadel nebo připojištění storna cesty, stejně jako asistenční služby

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Sjednání celoročního cestovního pojištění

Sjednání celoročního cestovního pojištění je velmi snadné a zabere vám jen pár minut vašeho času. Celý proces navíc zvládnete online cestou a z pohodlí vlastního domova přes kalkulačku cestovního pojištění

V kalkulačce vyberte pojištění opakovaných a pobytů a zadejte: 

  • cílovou destinaci (pokud cestujete do více zemí, pak tu nejvzdálenější), 
  • termín cesty, 
  • svůj věk nebo datum narození. 

Poté uvidíte nabídku celoročního cestovního pojištění hned od několika pojišťoven, kterou můžete rozšířit o různá připojištění. 

V případě, že se na svých cestách chystáte sportovat, je třeba tyto sportovní aktivity v celoročním cestovním pojištění zohlednit. A to hlavně v případě nejen rekreačních, ale také zimních, rizikových nebo extrémních sportů. 

Nezapomeňte také, že se přístup k jednotlivým sportům u jednotlivých pojišťoven může lišit, proto si před sjednáním pojištění vždy projděte pojistné podmínky nebo detailní informace produktu. 

Rovněž se podívejte, za jakých okolností se vám může hodit cestovní pojištění ke kartě.

Sjednat pojištění

Cena cestovního pojištění na rok

Cenu cestovního pojištění na rok ovlivňuje výše pojistných limitů léčebných výloh, asistence i zvolená připojištění

Podívejte se na naší kalkulačku, ve které se dozvíte orientační cenu cestovního pojištění.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Celoroční cestovní pojištění je vhodné pro všechny, kdo pravidelně cestují do zahraničí za prací, zábavou nebo sportem. Díky tomu, že si ho sjednáte, nebudete muset před každým výjezdem řešit nové pojištění. Celoroční cestovní pojištění tedy šetří váš čas, peníze i starosti.  

Pro srovnání celoročního cestovního pojištění použijte online kalkulačku. Stačí do ní zadat základní údaje o cestujících a plánované cestě do zahraničí. Během chvíle pak získáte aktuální nabídky hned o několika pojišťoven.  

Pro získání kalkulace cestovního pojištění stačí jít na webové stránky s online kalkulačkou, zadat základní údaje o cestě a pojištěných a během pár kliknutí myší kalkulaci získáte. 

Cenu celoročního cestovního pojištění ovlivňuje vaše cílová destinace, výše pojistných limitů a zvolená připojištění. Na základě těchto údajů se pak cena celoročního pojištění může pohybovat od několika stovek korun až po několik tisíc.  

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.