Cestovní pojištění do Thajska

Toužíte po exotice? Vydejte se do Thajska. Čeká vás tu příjemné podnebí, nádherné pláže, jedinečné památky i skvělá místní kuchyně. Ať už si tuhle zemi budete užívat jakýmkoliv způsobem, nezapomeňte si před cestou také sjednat cestovní pojištění.

Spočítat cestovní pojištění

Srovnání poskytuje Top-Pojištění.cz

Cestovní pojištění online za pár minut

Stačí párkrát kliknout myší

Stačí párkrát kliknout myší

Z pohodlí vlastního domova si porovnáte ceny i podmínky různých produktů na trhu a najdete ten nejvýhodnější.

Sleva až 60 % při sjednání online

Sleva až 60 % při sjednání online

Pokud si přes Top-Pojištění.cz sjednáte cestovní pojištění online, ušetříte více než polovinu ceny.

Žádné zbytečné papírování

Žádné zbytečné papírování

Smlouvu uzavřete a podepíšete jednoduše přes internet. Zabere vám to jenom 2 minuty. 

Proč cestovní pojištění do Thajska?

Cestovní pojištění obvykle kryje náklady na lékařské ošetření nemoci nebo úrazu. Bez cestovního pojištění byste náklady na léčbu museli platit z vlastních úspor. 

Ve státních zdravotnických zařízeních je navíc kvalita služeb na poměrně nízké úrovni, takže se opravdu vyplatí využít služeb soukromých nemocnic. 

Vyberte si v našem srovnání nejvýhodnější cestovní pojištění do Thajska, které se o vás bezpečně postará.

Jestli plánujete dovolenou strávit relaxací na pláži, bude vám stačit obyčejné turistické cestovní pojištění. V případě, že se ale chystáte vyrazit potápět, procházet se do zdejších pralesů, jezdit na koni či lézt po horách, raději si připojistěte i rizikové sporty

Užitečné pro vás může být také pojištění odpovědnosti (pro neúmyslně způsobené škody na zdraví či majetku někoho jiného), pojištění zavazadel (pro případ jejich ztráty, odcizení nebo poškození) a pojištění storna zájezdu.

Srovnat cestovní pojištění

Srovnání cestovního pojištění

Se srovnáním vám pomůže online kalkulačka cestovního pojištění. Za pár minut díky ní získáte aktuální přehled nabídek od prověřených pojišťoven, a to včetně ceny. 

Sjednat pojištění navíc zvládnete z pohodlí domova bez zdlouhavého obíhání jednotlivých poboček. Stačit vám bude pouze připojení k internetu a chytrý telefon, tablet nebo počítač. 

Srovnat cestovní pojištění

Kolik stojí pojištění do Thajska?

Přesná cena cestovního pojištění je individuální. Ovlivňuje ji totiž délka vaší dovolené, počet osob, které do pojistky zahrnete, stejně jako výše pojistných limitů a zvolená připojištění.

Částku, která bude spočítaná přesně na míru vašim potřebám, uvidíte v online kalkulačce hned poté, co do ní zadáte tyto údaje. Pak už se jen stačí podívat na jednotlivé nabídky a vybrat si to nejlepší a nejvýhodnější cestovní pojištění do Thajska.

Orientační cena cestovního pojištění do Thajska pro 2 osoby na 8 dní

 Nižší varianta pojištěníStřední varianta pojištěníVyšší varianta pojištění
Léčebné výlohy5 000 000 Kč10 000 000 Kč100 000 000 Kč
Úrazové pojištění300 000 Kč300 000 Kč800 000 Kč
Pojištění zavazadelBez pojištění50 000 Kč50 000 Kč
Pojištění odpovědnosti2 000 000 Kč5 000 000 Kč30 000 000 Kč
Rizikové sportyAnoAnoAno
Cena1 026 Kč1 488 Kč2 131 Kč

Kalkulace je počítaná pro turistickou cestu 2 dospělých osob (28 a 30 let). Všechny varianty zahrnují připojištění rizikových sportů. Počítáno v dubnu 2023. Nejnižší cenová nabídka. Jedná se o ilustrační příklad, nejedná se o obchodní nabídku. 

Spočítat cestovní pojištění

Jak sjednat cestovní pojištění do Thajska?

Rychle a snadno přes online kalkulačku. Všechny důležité dokumenty vám přijdou do e-mailu.

Samotná pojistka začne platit ve chvíli, kdy uhradíte pojistné. Když tedy zvolíte online platbu kartou, zvládnete vše doslova na poslední chvíli, klidně i z letiště před odletem. 

Co si připravit před cestou do Thajska?

Do Thajska budete moci vycestovat bez víza v případě, že splňujete následující podmínky:

 • váš pas platí minimálně 6 měsíců od data, kdy vstoupíte do Thajska,
 • cesta nepřesahuje 30 dní a do země vstoupíte přes mezinárodní letiště
 • v případě, že do Thajska vstoupíte přes pozemní přechody a přístavy, můžete v zemi zůstat bez víza jen 15 dní

Užitečné informace:

 • Důležitá telefonní čísla – záchranka 1669, policie 191, hasiči 199.
 • Jazyky – thajština, v turistických destinacích a větších městech se domluvíte anglicky.
 • Očkování – není povinné, doporučuje se očkování proti žluté zimnici, spalničkám, tetanu, záškrtu, dětské obrně, žloutence typu A a B, břišnímu tyfu, vzteklině a japonské encefalitidě. 
 • Na co si dát pozor – na projevy neúcty ke královské rodině a náboženství.
 • Oblečení – při vstupu do buddhistických chrámů mějte zahalená ramena a kolena. 
Spočítat cestovní pojištění

Cestovní tipy do Thajska

 • Bangkok – doslova pulzující město, které si v Thajsku nesmíte nechat ujít. Za vidění zde stojí Královský palác, chrám Wat Pho s ležícím Buddhou i nejznámější ulice Khao San Road.
 • Floating Market – plovoucí trh, kde můžete nakoupit tropické ovoce, zeleninu, kokosovou šťávu i místní speciality, které vám připraví přímo na lodi. 
 • Chiang Mai – jedno z nejoblíbenějších thajských měst, které najdete ve vnitrozemí. Získá si vás především svou duchovní atmosférou. Jedná se také o skvělou základnu pro horské túry a výlety za místními domorodými kmeny. 
 • Mae Hong Son – klidné hornaté město blízko hranic s Barmou. Čeká tu na vás neobvyklá přírodní scenérie, užijete si zde pěší turistiku i setkání s místními horskými kmeny.
 • Ayutthaya – bývalé středověké město, ve kterém dnes můžete vidět pozůstatky chrámů (zapsané na seznam památek UNESCO).
 • San Kamphaeng – horké prameny známé pro své regenerační účinky.
 • Koh Phangan – nádherný ostrov se spoustou barů a kaváren, známý svou bohémskou atmosférou a noční Full Moon Party.
 • Koh Tao, Koh Nang Yuan – klidné ostrovy, které patří mezi nejlepší potápěčská a šnorchlovací místa na světě.
 • Phuket – jedno z největších a nejznámějších letovisek v Thajsku. Místo je také známé tím, že se zde natáčela bondovka Muž se zlatou zbraní. 
 • Hin Daeng – jedna z nejlepších potápěčských lokalit na světě s bohatou podmořskou faunou a flórou. Potkat zde můžete celou řadu ryb a případně i manty, barakudy nebo žraloky obrovské. 
 • Phanom Rung – posvátný hinduistický chrám boha Shivy na vrcholku vyhaslé sopky. Stal se předlohou pro známější Angkor Wat v Kambodži. 
Spočítat cestovní pojištění

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Vysvětlíme vám to na praktickém příkladu: Pan Tomáš, nezkušený lyžař, zavinil srážku na sjezdovce se zdatným a rychle jedoucím rakouským snowboardistou, který při pádu utrpěl zranění ramene. Pan Tomáš si při srážce způsobil zlomeninu dolní končetiny. Náklady na ošetření, léčbu a způsobenou škodu dosáhly téměř milionu korun. Toto vše by musel pan Tomáš z velké části zaplatit z vlastní kapsy, kdyby nebyl pojištěn. V tomto případě zaplatil pouze pojistné za cestovní pojištění na 8 dní, které ho stálo pouhých 77 Kč.

Žádné starosti. Cestovní pojištění do jedné země platí obvykle na území celého kontinentu. Například pojištění do Chorvatska platí po celé Evropě.

Nejobvyklejší územní platnost cestovního pojištění:

 • Evropa a vybrané země Středomoří (např. Egypt, Turecko, Tunisko),
 • svět bez USA,
 • svět s USA,
 • Česká republika. 

Připojistit lze vyšší limit krytí pro léčebné výlohy a repatriaci, nadstandardní asistenční a právní služby pro případ, že by výše pojistné částky základní nabídky nebyla dostačující. Mezi další důležitá připojištění patří:

 • úrazové pojištění – pro případ trvalých následků nebo smrti následkem úrazu,
 • pojištění odpovědnosti – za škodu způsobenou na zdraví a majetku třetí osobě,
 • pojištění zavazadel  pro případ ztráty a poškození,
 • pojištění storna – pro případ zrušení nebo neuskutečnění cesty.

Rozhodně to doporučujeme. Obzvláště připojištění zimních a rizikových sportů je velmi důležité. Při jeho sjednávání věnujte náležitou pozornost výlukám jednotlivých pojišťoven, aby vámi zvolený sport byl vybranou pojišťovnou pojistitelný. Podrobně rozepsané rizikové sporty naleznete například v kalkulačce cestovního pojištění po kliknutí na informační ikonu „Detail“ u jednotlivých pojišťoven.

Vybrat si můžete ze široké škály platebních možností. Platební informace obdržíte na e-mail společně s pojistnou smlouvou. Pojištění je platné od okamžiku provedení platby pojistného. U většiny pojišťoven je rozhodující čas zadání platebního příkazu

Každá pojišťovna má ke koronaviru a hrazení léčby nebo storna zájezdu jiný přístup. Některé pojišťovny jsme proto vyzpovídali a zeptali se na vaše nejčastější otázky. Přečtěte si, jak se ke koronaviru staví pojišťovny

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.